Keeway Matrix

Witam! Dostałem ofertą kupna używanego Matrixa - rocznik 2007, przebieg 500km, cena 3300zł… Tu się pojawia moje pytanie: Czy Keeway (marka) jest dobrym wyborem? I czy Matrix jest porzłdnym skuterem? (Brak usterkow itp.) Dodam, że chodzi mi o tuning skutera, nie o jego osiągi… Może lecieć 65 km/h :wink: Proszę o wasze opinie, ew. o podawanie innych przykładów dobrych “używek” lub “nówek” do tuningu wizualnego w granicach 3000zł-4000zł… Pozdro :->

myślę że jak chcesz go brać do tuningu optycznego to jest odpowiedni. No i ma mały przebieg. Keeway jest skuterem o niebo lepiej wykonanym od tych chińskich gratąw i tak czesto się nie psuje. Czesci do tuningu na rynku do tego nie brakuje. Za ta cenę to ja bym chyba brać. Do tuningu z używek za tą cenę dostaniesz: Piaggio Typhoon, Gilera Stalker, Peugeot Trekker, Yamaha Bws, Malaguti F 10, F 12, Aprilia SR Pozdr

A ja o tym motorku powiem tak… kiżej :mrgreen: jak kiżej :stuck_out_tongue: to wszyscy wiedzą. Jeśli się taki sprzęt oszczłdza i jeździ na zakupy to jest ok. aLe przykładowo kolega kupić tego chińczyka, dotar?, rozblokowałi po 2000 km zajeździć. Z wyglądu moto jest Jak najbardziej ok, fajne kształty itp. ale jeśli chodzi o wykonanie to jest -3 :stuck_out_tongue: A do używek za 4 tys. Dodałbym Roxa, Peugeoty, Viva city itp., speedfight itp. :stuck_out_tongue: Pozdrawiam

Reaktywuję temat:

Proszę o konkretne propozycje dobrych skuterów do tuningu optycznego do 3500zł :wink:

do tuningu optycznego



Do optycznego osobiście kupiłbym neosa, nie wiem dlaczego ale jakoś bardzo podobają mi się neosy po porządnym tuningu optycznym, a najlepiej w jaskrawych barwach.

Ja nim jechałem, to jakoś tak ma dziwnie podłogę wysoko, że kolanami o kierownice zachaczałem a mam 170 cm wzrostu

Rafciu888 napisał:

Ja nim jechałem, to jakoś tak ma dziwnie podłogę wysoko, że kolanami o kierownice zachaczałem a mam 170 cm wzrostu



Proszę o konkretne propozycje dobrych skuterów do tuningu optycznego do 3500zł



:!: :!: :!: :!: :!:

Prosiłem już o coś innego... pytania o Matrixa są nieaktualne...

Rafciu888 napisał:

Ja nim jechałem, to jakoś tak ma dziwnie podłogę wysoko, że kolanami o kierownice zachaczałem a mam 170 cm wzrostu

Mówisz o keewayu czy Neosie? Bo jak o Neosię to nie masz racji. Także polecam Neosa do tuna optycznego, wystarczy, że popatrzysz na mój projekt w Worklogu, link w podpisię :P Pozdrawiam!

Chodzi mi o keewaya.

Jeśli chcesz coś porobić z Optyki to Popatrz na Yamahe Aerox, Zobacz na Mielochu itp. ile jest przeróżnych detali do optyki. Pozdro :slight_smile:

no tylko że yamahami jeździ pół Polski. Chcesz się wyrużniać ? Weś neosa ALBO COŚ Z MALAGUTTI :stuck_out_tongue:

Neos jest bardzo dobry do tuna optycznego jakiś bad look…
Jakiś kolorek dobierzesz fajny wloty wytniesz i będzie git :mrgreen:

Wg. mnie Aerox jest najlepszy do optyki, dużo dostępnych części i w ogóle. A jak chcesz się wyróżniać, jak to napisał Hokster, to sobie zbuduj buggy :stuck_out_tongue:

Zaraz mnie rozniesię
Uwzieliście się na ten skuter keeway matrix
Matek 23
Twój kolega zatarl po odblokowaniu ten skuter??
ciekawe moj kuzyn mial ten skuter przez prawie 3 lata i był raczej niezawodnym skuterem
teraz ja mam taki skuter ma 2 lata 7000km przejechane i jest ok

Nikt się nie uwziął.Po prostu są lepsze skutery niż Matrix za tą cenę i akurat do tuningu optycznego…

nieoto chodzi wszyscy mowia ze keeway jest do dupy awaryjni i CHINOL
Ile z was miało tak naprawde z nim do czynieniaż?
najbardziej rozwalil mnie matek23 po “rozblokowaniu” co to kurw… jestą?
jak juz to odblokowaniu i go zajechal??

[ Dodano: 2008-12-02, 19:13 ]
sorry ale niepotrafilem się powstrzymac niechce wstyrzymac kłótni ale… brak słów
i niemówię tego dlatego ze jestem posiadaczem keewaya

Ja wcale nie twierdze że Keewaye są do dupy i w ogóle straszne. Po prostu to chińczyki i tyle ( i tak porządniejsze niż kingwaye i tanico i masa innego *ujostwa.
Szczerze powiedziawszy w ocenie keewaya musisz być obiektywniejszy, mi jakby ktoś powiedział, że derbi są kiepskie też nie byłbym zadowolony. Chyba rozumiesz o co mi chodzi.
A co do rozblokowania: Każdy wiedział o co chodzi tylko ty musiałeś się do teko przykleić. Polonista z Cb :smiley:

Moj kumpel na matrixu zrobil 20 000 km na tunie tecnigas next - r wario polini sprzeglo rms i stozek polini jeśli chodzi o wytrzymalosc i wyknaNIE TO SA GIT i sa dobre do optyki ale ich wada jest to ze sa trochę wolne na takim samym tunie rox jest szybszy od keewaya