Keeway Matrix – kontrolka oleju.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Keeway Matrix – kontrolka oleju.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Hultaj Hultaj 5 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Hultaj
    Hultaj
    Użytkownik

Witam.
    Kupiłem dzisiaj na Shell olej do mieszanki, bo zaczęła mi się świecić kontrolka. Po wlaniu połowy zbiorniczka w skuterku, kontrolka dalej świeci. Proszę o pomoc bo nie wiem co z tym fantem zrobić, a boję się że silnik się zatrze.
    Silnik 2T

Zdjęcie profilowe skuterek123
    skuterek123
    Użytkownik

Rozumiem, że wlałeś go do zbiorniczka od oleju, nie od benzyny? Sprawdź czy nie masz przypadkiem odczepionej jakiejs rurki od oleju lub coś

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Hultaj
    Hultaj
    Użytkownik

Oczywiście wlałem do zbiorniczka od oleju jakiś MOTUL S półsyntetyczny do silników 2t ze stacji Shell.
    Rurki wyglądają w porządku i chyba jakby były czymś zatkane to kontrola by się nie świeciła, bo pływak jest w zbiorniku.

Zdjęcie profilowe Hultaj
    Hultaj
    Użytkownik

Odświeżam,bo wciąż świeci kontrolka, a w zbiorniku połowa oleju.
    Wyciągnąłem pływak , wygląda on tak http://www.czescidoskuterow.pl/_var/gfx/a5c79de0fa1a7e4d076eb413d320aa52_1798.jpg , ale po uniesieniu czujnika, kontrolka nie reaguje i świeci dalej.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie