Keeway Matrix - kontrolka oleju.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Keeway Matrix - kontrolka oleju.

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Hultaj Hultaj 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #168263 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Hultaj
    Hultaj
    Użytkownik

Witam.
    Kupiłem dzisiaj na Shell olej do mieszanki, bo zaczęła mi się świecić kontrolka. Po wlaniu połowy zbiorniczka w skuterku, kontrolka dalej świeci. Proszę o pomoc bo nie wiem co z tym fantem zrobić, a boję się że silnik się zatrze.
    Silnik 2T

#168275 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe skuterek123
    skuterek123
    Użytkownik

Rozumiem, że wlałeś go do zbiorniczka od oleju, nie od benzyny? Sprawdź czy nie masz przypadkiem odczepionej jakiejs rurki od oleju lub coś

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #168336 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Hultaj
    Hultaj
    Użytkownik

Oczywiście wlałem do zbiorniczka od oleju jakiś MOTUL S półsyntetyczny do silników 2t ze stacji Shell.
    Rurki wyglądają w porządku i chyba jakby były czymś zatkane to kontrola by się nie świeciła, bo pływak jest w zbiorniku.

#168412 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Hultaj
    Hultaj
    Użytkownik

Odświeżam,bo wciąż świeci kontrolka, a w zbiorniku połowa oleju.
    Wyciągnąłem pływak , wygląda on tak http://www.czescidoskuterow.pl/_var/gfx/a5c79de0fa1a7e4d076eb413d320aa52_1798.jpg , ale po uniesieniu czujnika, kontrolka nie reaguje i świeci dalej.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Keeway Matrix - kontrolka oleju.
Informacje o Tobie: