Keeway Matrix czy Ferro 803-2 ?????????

Czesc =)
Jak w temacie : Ktory skuter lepszy ? Mniej awaryjny ? Lepsze osiagi? ktora firma cieszy sie lepsza opinia ?

Z gory dziekuje !! =)

według mnie to matrix ale ferro ma akumulator i gaźnik japoński i pas napędowy amerykański i gościu pisze na allegro że z 1 blokadą jeszcze nieściągniętą idzie mu 75 czyli 80 chyba pójdzie awaryjny też nie jest ba silnik ma wzorowany na piaggo (chyba mogłem sobie pomylić z inną marką)

Keeway i Zipp to jedne z lepszych które produkują chińskie skutery. Ferro ostatnimi czasy zaczyna być dość popularne z tym że Ferro robi kopie skuterów które już są na rynku i różni zazwyczaj się tylko naklejkami a Keeway ma swoje konstrukcje. Jednak z tych dwóch osobiście raczej wybrałbym Ferro z racji na dwie tarcze i według mnie ładniejszy.

Lisu - to uważaj bo jak koleś ściągnie blokadę to poleci 120... skoro leci więcej niż licznikowe 55km/h to nie ma blokad...

na wikipedii pisze że romet jest składany z chińskich części czyli wszystkie części są chińskie??

bo mam do wybory albo ferro 103 albo romet 717 radical obydwa 2t i nie wiem który wybrać doradź

miałem kiedyś Matrixa Polecam nic mi się w nim nie psuło .. Osiągi też ma dobre :) mało awaryjny jedyna rzecz to kopniak mi się psuł 4 razy wymieniałem .. po 4 już nie bo skuterka już nie było :C ogólnie drugiej firmy nie znam nie nie odzywam się na ten temat :)