! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) keeway matrix

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

co o nim sadzicie ?? http://www.bikez.com/pictures/keeway/2007/26251_0_1_2_matrix%2050_Image%20credits%20-%20Keeway.jpg (keeway matrix)

mam zamiar go kupić ale jeszcze upewnie się czy ten sprzet jest godny uwagi :mrgreen:

Anonimowy

Na tym keewayu zrobiłem 10tys km i ci powiem nie narzekałem na niego ;D bo mi się nie psuł ale tak gdy wsiadłem na gilerkę to o niebo lepiej 😀
    Tak twarde siedzenie stylistycznie ładny silnikowo nie xP Weź sobei coś firmowego kup 😀

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

no wiesz jakbym mial więcej kasy to bym tak zrobil ale finanse nie pozwalaja 🙂
    dzieki wielkie za pomoc 😉

[ Dodano: 15-06-2010, 13:20 ]
    a poza tym niema co poruwnywac gillerki do keewaya 😛

Anonimowy

nie wiem ile masz kasy, ale lepiej kupić markowca za 3tyś niż tego keewaya ;p
    sam miałem keewaya i nie polecę nikomu.

Anonimowy

Odpowiedzi pasują te same co tu: http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=8638

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Lepiej kup markowca, mówi ci to były użytkownik made in china 😉

Btw, co to za powielanie tematu?! :573:

Anonimowy

Dywersant napisał:

Lepiej kup markowca, mówi ci to były użytkownik made in china 😉

Ooooo a jak się rzucał, że jak się dba tak się ma nawet jak chinol 😀 huahaha

Ja też miałem i już więcej miał nie będę 🙂

Anonimowy

było mówione nawet chyba temat jest markowec vs używka, znajdź ogarniętego zioma który pomoże wybrać ci markowy , ale w dobrym stanie skuter , keeway matrix tylko można powiedzieć ładnie wygląda , plastiki są hujowe , a silnik też ,

PO PROSTU KAŁEJ A NIE KEEWAY

lepiej wyjdziesz na markowcu .. jakieś p/g bądź minarelli , w ostateczności peugeot

Anonimowy

RudY napisał:

Ooooo a jak się rzucał, że jak się dba tak się ma nawet jak chinol :mrgreen: huahaha

Nie uwzględniając osiągów tak 😛 Ja chinola wykorzystywałem zarobkowo 😛

Anonimowy

no osiagi najlepsze nie sa i trwalosc plastikow tez nie ,ale ja mam teraz tun klasy sport i zadupczom rowno seryjne czy tam z jakimis wydeczkami piaggio aprille sp itp nie maja szans ,lecz lepiej kup markowca osiagi na seri lepsze ,i plastiki trwalsze lecz ogolnie keeway do najgorszych nie należy.
    Pozdro

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie