keeway hurricane z 2006 roku nie odpala

Witam!
Mam problem z moim skuterkiem keeway hurricane z 2006 roku. Otóż gdy z kolegą spuszczaliśmy z niego paliwo do komara nagle tak dziwnie "zapipał" i zgasł. I teraz nie chce odpalić na rozrusznik i kopniak ciężko chodzi. Gdy próbuje odpalić na rozrusznik ale nie może i tak dziwnie "burczy". Wlałem do niego koło 1,5 litra paliwa i nadal nic. Wiecie co może być tego przyczyna??. W razie potrzeby moge nagrac nagranie jak "burczy" podczas próby odpalenia.
POZDRAWIAM!

Spuszczałeś paliwo jak był odpalony?

Jeżeli tak to gaźnik mógł sassać jakiś paprosz z powietrza itp. a jak wgl spuszczaliście to paliwo??

Co chcesz powiedzieć przez słowo "zapipał"?

Paliwo spuszczalismy przy odpalonym silniku wezem z brico marsche.Mowiac zapipal mialem na mysle ze wydal z siebue taki dziwny dzwiek i zgas i od tej pory stoi martwy.w razie potrzeby kutro moge nagrac ten dzwiek jaki wydaje jak probuje go odpalic z rozrusznika.

nagraj..

nagraj..

Ok.jutro okolo 13 dodam

Gdy szlem juz nagrac jak probuję go odpalic az tu nagle cud!!! jak go proboelsme odpalic przez rozrusznnik to dzwiek jest juz normalny i ledwo ledwo odpalil! ale kopniak nadal ciezko chodzii odpalic nie chce.

sielewicz999 napisał:

Gdy szlem juz nagrac jak probuję go odpalic az tu nagle cud!!! jak go proboelsme odpalic przez rozrusznnik to dzwiek jest juz normalny i ledwo ledwo odpalil! ale kopniak nadal ciezko chodzii odpalic nie chce.

masz dwa zadania
1. nagraj filmik
2. pocwicz pisownię.

Filmik postaram się nagrać jutro. Z tą pisownią to wiem, pisałem z telefonu.

Kolega z którym spuszczałem paliwo powiedział że mógł się zapowietrzyć, jeśli tak będzie to wiecie co trzeba zrobić?

sielewicz999 napisał:

Kolega z którym spuszczałem paliwo powiedział że mógł się zapowietrzyć, jeśli tak będzie to wiecie co trzeba zrobić?

kolega najlepiej zeby Ci nic nie mowil jezeli maja to byc takie bajki. filmik daj chce slyszec ten silnik

ok jutro postaram sie wrzucić ale pewien nie jestem bo po szkole jadę na zdjęcie szwów.