Keeway Hurricane wzial sobie zgasl …

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Keeway Hurricane wzial sobie zgasl …

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Siemanko znowu mam problem … jechalem trasa 6 km jechalem no i zwolnil sam do tych 30 km/h ale pozniej się rozpedzil i jechalo tak dobre 50 km/h a jak wracalem ta sama trasa znowu tak zwolnil i znowu przyspieszyl i nagle wziol i zgasl ;/ wiecie co moglo się stac? Juz potem tylko przemowil do mnie a potem juz nic można bylo krecic starterem , dodam ze to gd. w 3/4 drogi się stalo jak jechalem spowrotem , nie bylo ani pod gore ani nic

Anonimowy

a kopniakiem krecię Paliwo maszł Mało danych podales

Anonimowy

paliwo słychać jak klupie , no jadę z powrotem no nie ta trasa ma 6 km i jak jechałem w tamta stronę to jechał chociaż zwolnił do 30 km/h ale później przyspieszył do ponad pięćdziesiątki to tak jest nw czy to pasek czy co tam ale części przyszły dzisiaj jeszcze dziś wymienię , a gdy wracałem , odpaliłem i jechałem znowu było tak jadę zwolnił jak się rozgrzał do 30 km/h a później się rozkręcił do ok 50 km/h i zdechł … co się mogło stać potem pchałem na chwile , przemówił do mnie ale zaraz zgasł , z muliło go i zgasł , zalało świece czy coś

Czytaj
    REKLAMA

Wypróbuj nowego Triumpha podczas Targów Motor Show

Wybierz jeden z motocykli Triumph i zapisz się na bezpłatną jazdę testową podczas Targów Motor Show w Poznaniu 28-31.03.2019

Anonimowy

Standard – Przeczyść świece, wyczyść filtr powietrza i wyczyść gaźnik …

Jak dalej nie zagada to można myśleć dalej

Anonimowy

Wymieniłem rolki na 3x 5g i 3x 6,5g + wymieniłem środek ze sprzęgła i pasek , nie wchodzi teraz na obroty… , wiecie co może być powodem? I jak się zagrzeje to jeszcze dodam gazu to nie jedzie tylko syczy z tłumnika….

Anonimowy

Kuwa mać, znowu temat 5 in 1, poza tym znowu zamiast podstaw zaczyna się od jakichś ch.ujówmujów, a potem się okaże, że świeca nie domaga, albo coś takiego.

OGARNIJCIE SIÊ LUDZIE!! PODSTAWY TO ŚWIÊTOŚÆ!! EINSTEIN TEŻ ZACZYNAŁ OD PODSTAWÓWKI!! :573: :573: :573: :573: :573:

Anonimowy

no dobra ustawiłem motorek , pali ale mam jeden problem teraz jeszcze jak się silnik rozgrzeje jedzie i ciągnie ponad 30 km/h i ciągle jedzie normalnie tylko strasznie długo się rozpędza jak się rozgrzeje , i jak się rozgrzeje jak podchodzi pod 30km/h to motor cichnie i słychać syczenie z tłumika i strasznie ciężko się rozpędza. Rolki włożyłem 5g wszystkie , wymieniłem pasek , i szczęki sprzęgła lepiej się zbiera ale to syczenie z tłumnika nie daje mi spokoju no… co to może być? Brzęczy i syczy jak jadę do 1/4 manetki idzie normalnie potem motor wycicha i syczenie i takie cichutkie brzęczenie. Co to może być???

Aha i czy ten kabel (ta czarna wtyczka) mogę ją odłączyć bo jak ją odłączyłem to chodził lepiej ….

Anonimowy

Zajrzyj do cylka czy pierścienie cale ;]

Anonimowy

ale on ma kompresje ok. 6,5 na mierniku kompresji tak że chyba to nie pierścienie? no chyba że jak się silnik rozgrzeje może się to dawać we znakiż Bo on jak jest zimny to chodzi dobrze ale jak jest ciepły to dużo gorzej chodzi chyba żeby to były za małe dysze? Bo on jest odblokowany i czy dysze nie są może przypadkiem za małe? Gaźnik czyszczony wczoraj jak coś 😉

Anonimowy

6,5 to trup

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie