Keeway Hurricane problem ze światłami

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Keeway Hurricane problem ze światłami

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Eaufik
    Eaufik
    Użytkownik

Witam posiadam skuter Keeway Hurricane mechanicznie to igiełka ale od pewnego czasu mam z nim pewien problem. A mianowicie pewnego pięknego dnia zauważyłem że nie świecą mi światła drogowe ale jak przełączę ja na długie to świecą. Problem w tym że nie będę jeździł cały czas na długich a i tak po pewnym czasie te długie też się spaliły więc postanowiłem kupić nawą żarówkę pojeździłem z dwa tygodnie znowu to samo znowu wymieniłem w nadziej że ta trzecie żarówka okaże się dobra lecz po upływie około tygodnie znowu spaliła się. Możecie mi doradzić co mam zrobić może padł jakiś bezpiecznik albo coś ? Czekam na szybka odp z góry Dziękuję !

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Padł Ci regulator napięcia. Odkręć przednie plastiki i wymień taką kostkę na kabelku

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie