Keeway hurricane - problem z alarmem/odcieciem zaplonu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Keeway hurricane - problem z alarmem/odcieciem zaplonu

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe rudis1995 rudis1995 8 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #62304 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe choody87
  choody87
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam,
  Po zimie pierwszy raz odpaliłem skuterek, odpalił na kopce bez najmniejszego problemu. Akumulator oczywiście rozładowany.
  Jak pochodził chwile, czyli chyba się akumulator podładował, to zaczął mi wyć alarm, i jak wciskałem hamulec (czyli zapalało się dodatkowo światełko hamulca) to alarm wył ciszej.
  Próbowałem jakoś wyłączyć go z pilota, ale nie reaguje w ogóle (Wcześniej nigdy nie używałem alarmu).
  Wyczytałem gdzieś w internecie, że alarm można odłączyć, jest on pod nogami. Więc tak też spróbowałem zrobić. Jak odłączyłem dużą kostkę, to faktycznie alarm się nie włączał, ale nie mogłem zgasić skutera, cały czas chodził, nawet jak kluczyk wyjąłem.
  Więc podłączyłem z powrotem. Ale była tam mniejsza kostka i odłączyłem ją. To już podziałało, bo odpala i gaśnie ok, alarm się nie włącza, za to jest coś dziwnego…
  Jak mam wyłączone światła, to dodaje gazu a on wchodzi na obroty ale nie jedzie…(jak by jakieś odcięcie zapłonu). Włączyłem światła i było ok, pojechałem w trase. Po przejechaniu kilkunastu kilometrów, nagle podczas jazdy znów stracił moc, tak jakby się akumulator podładował i odciął zapłon. Co ciekawe jak wcisnąłem hamulec (czyli światło z tylu się włączyło) to jechałem dalej…

  Pytanie co z tym fantem zrobić? Może muszę akumulator wymienić i wtedy może dopiero wyłączy się ten alarm z pilota..? Ale nawet przy włączonym silniku nie reaguje na pilota…

  #83343 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe DooOminO
  DooOminO
  Użytkownik
  • Postów: 1 610

  połącz dwa kable, zielony z białym paskiem z zielonym.

  .. Bez polskich znak’o’w .
   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #83351 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe rudis1995
  rudis1995
  Użytkownik
  • Postów: 6

  Cześć,

  Miałem podobną sytuację, tylko że po deszczu.
  Rozrusznik się kręcił, raz zapalał, pojechałem kawałek gasł, nie chciał ruszać …
  Okazało się, ze cały alarm się zalał, spróbuj go całkiem wypiąć. Nie mam alarmu – nie mam problemu 😛

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Keeway hurricane - problem z alarmem/odcieciem zaplonu
Informacje o Tobie: