Keeway Hurricane - kopka.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    koper11
    Użytkownik

Witam mam problem ponieważ w moim huraganie nie posiadam Kopki (rozrusznika noznego) w deklu paska napędu oczywiście mam dziurę na kopke. Gdy odkrece dekiel widzę goły wariator i moje pytanie brzmi: co powinienem zakupić aby poskładać do kupy cały rozrusznik?

Pw10
    Uczestnik

Musisz zakupić mechanizm kompletny startera nożnego a więc półksiężyc z wałkiem na którym założysz kopniak ściślej mówiąc dżwignię kopniaka , sprężynę, którą zakładasz w deklu przekładni tuleję metalową oraz zabezpieczenie tzw. segier który zakładasz na wałku gdzie założony będziesz miał kopniak po to żeby cały mechanizm nie wpadł do środka oraz zbierak czyli część która zazębia się z plastikową tarczą przy wariatorze i ta część musi ząbkami znajdującymi się z boku zazębić się z ząbkami półksiężyca w momencie użycia kopniaka. Mam nadzieję że w miarę dobrze wyjaśniłem. Z resztą w sklepie z częściami do skuterów będą wiedzieli jak to złożyć i jakie powinny być tam elementy żeby to poskładać. Pozdrawiam i powodzenia w naprawie swojej maszyny!!

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

koper11
    Użytkownik

Dziękuje Ci bardzo, właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. 🙂

Wombat
    Moderator

youtube pomaga. są filmy jak składać kopniaki, sprężyny w nich..itd
    A przy okazji widać co trzeba kupić.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button