Keeway Hurricane 50ccm3 2t dostaje obrotów

Witam, pisze do was z zapytaniem o mój skuter keeway hurricane 50cm 2t. jak wiadomo była zima i postanowiłem mój skuter trochę podrasować, zmieniłem kolor i części na sportowe. problem zaczął się wcześniej przed remontem alemyślałem że jak wymienię części to zniknie. A więc problem dotyczy obrotów, na niskich obrotach skuter nie gaśnie ani nie dostaje obrotów, ale gdy się odkręci obroty to odtaje je takie duże że nie chce z nich zjeść, pojedzie przez jakiś dystans ale po czasie zacznie się dusić i się zatrzyma (przy zatrzymaniu ma dalej duże obroty). Próbowałem wszytskiego oprócz wymiany cylindra i iskrownika. Wymienione części to : Wariator, rolki na 4g, sprzęgło, sprężyna pod sprzęgłem, pasek, gażnik, dysza w gażniku, cewka, świeca, membrana dolotu, uszczelki dolotu, króciec ssący, filtr paliwa(3 razy z 3 różnymi wielkościami), filtr powietrza, pompka paliwa. Nie wiem co się może dalej dziać wiec pisze do was, rozważę każdy pomysł, mam nadzieję że pomożecie :slight_smile: szkoda zainwestowanych pieniędzy bo chce wkońcu wyjechać nim na grogę

jaka pompka paliwa? nie masz czegoś takiego.

opis sugeruje źle wyregulowany lub uszkodzony gaźnik albo podłapywanie lewego powietrza

pompa paliwa, kranik paliwa coś w tym stylu, gażnik był regulowany

może i był regulowany. co z tego. nie jest wyregulowany.

Zrób prosty test. Jak złapie Ci obrotów spryskaj króciec ssący, okolice gaźnika i kartery w miejscu styku np. benzyną z rozpylacza. Jeżeli obroty spadną to wiesz gdzie szukać nieszczelności. Pozostaje jeszcze kwestia zawieszania się przepustnicy, zacinania się linki gazu albo nieszczelność uszczelniaczy wału. Na czym polegał twój “remont” ?