Keeway hurricane 50 2t nie odpala po wymianie instalacji elektrycznej

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #688956
  Pulpit
  Uczestnik
  • Postów: 9

  Tak jak w tytule mam problem po założeniu nowej instalacji elektrycznej, wymieniłem ją ponieważ stara sie spaliła i robiła zwarcie co powodowało odpalenie skutera bez kluczyka, podłączyłem wszytsko dokładnie ale zostały mi 2 kable i jedna kostka tylko w tym problem ze ani tych kabli ani kostki nie mam gdzie podpiąć bo poprsotu nie ma nic do czego można, próbowałem z innym modułem i patrzyłem świece, iskrę ma paliwo dochodzi ale nic nie idzie, liczę na was z góry dzięki

  #689014
  Littlespy
  Uczestnik
  • Postów: 116

  Jeśli ma iskrę i paliwo jest to spróbuj podpiąć pod akumulator samochodowy i kręć rozrusznikiem, albo wiertarką tam gdzie masz wentylator silnika jak to AC, mi to pomogło bo jak mi się kable rozpieły i potem wszystko ułożyłem spowrotem to nie chciał odpalać, dałem pod akumulator od forda i mi odpalił po kilku sekundach walenia rozrusznikiem. Jednak jest to 2t więc nie ma tam co sie stać, jak to nie pomoże to nw może ci dawać iskrę w złym momencie tu akurat moja wiedza się chyba kończy może wombat się lepiej wypowie. Zawsze możesz spiąć na krótko i zobaczyć czy wgl odpali.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #689016
  Littlespy
  Uczestnik
  • Postów: 116

  Od razu mówię że odrzuciłem tu jakikolwiek scenariusz że w silniku się coś zwaliło skoro tylko instalację wymieniłeś.

  #689024
  Szumek811
  Uczestnik
  • Postów: 1 013

  Instalację zmieniłeś ale czy zrobiłeś to poprawnie, tego nie wie nikt

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button