Keeway Hurricane

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #60715
    PowerX
    Użytkownik
    • 2
    • 2Postów:

    Witam !

    Mam w planach kupienie nowego Keeway Hurricane .

    Ma on moc 2.4 KM i jest 2 suwowy.
    Chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto go posiada , bądź się zna na tym sprzęcie czy da radę on bez problemu jeździć po dosyć górzystym terenie we dwie osoby . Czy będzie miał problem z uniesieniem tych osób , rozpędzeniem się . Z góry dziękuję za odpowiedź .

    #63190
    TakiSobie
    Użytkownik
    • 2
    • 5Postów:

    Nie rozumiem tego. Jedni pisza, ze ten Hurricane ma 3 KM inni ,ze 4KM, a ty ze 2,4 KM. O co tu chodzi bo nie rozumiem ? Ale ja tez zamierzam go kupic. I chyba we 2 osoby spokojnie da rade.

    #63208
    lop16
    Użytkownik
    • 44
    • 372Postów:

    http://keeway.pl/main.php?subSite=item&id=69

    Pod tym linkiem jest całe info o tym skuterze. Zablokowany skuter osiąga bodajże te 2,4KM a max mocy nie podali ale powinna ona wynosić w okolicach 3 – 4KM

    #63591
    DooOminO
    Użytkownik
    • 56
    • 1 610Postów:

    ten motor nie stanie ci pod żadną górą chyba 🙂 Chociaż mi się to nie zdarzyło a mieszkam w bardzo górzystym terenie.

    #64139
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58
    • 688Postów:

    Mam taki motorek, ale u mnie brak stromych górek :). Jest częściowo odblokowany (wyciąga 55 km/h, z małej górki 60). Jazda w dwie osoby to dla niego niewielki problem, ale dla pasażera jazda przez małą kanapę oraz brak, czegokolwiek do złapania (w moim motorku stelaż pod kufer został zdemontowany) jest niewygodna :). Po odblokowaniu wydaje mi się ze pociągnie z 75. Kiedyś do 40 km/h rozpędzał się w +- 5s.

    Pozdrawiam, Kacper

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button