Keeway Hrr brak prądu?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Keeway Hrr brak prądu?

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 9 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #205594 Odpowiedź

Anonimowy

A więc Panowie i Panie dziś gdy odpaliłem keewaya odpalił ładnie pojeździłem po podwórku z 3 minuty zobaczyć czy działa no ale nagle w jeździe zgasł … jechałem max 20km/h i zgasł . Od tej pory zero odzewu, przekręcam kluczyk nic… jak by nie było całkowicie prądu :/ co może być przyczyną sprawdźiłem wszystkie kable i nie wiem :/ pomóżcie 🙂

#205595 Odpowiedź

Anonimowy

Bezpieczniki w pierwszej kolejności standardowo

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #205596 Odpowiedź

Anonimowy

ale w ogóle nic nie działa tak jakby nie było aku czy jedynie nie pali bo iskry nie maż

#205597 Odpowiedź

Anonimowy

Wino napisał:

Bezpieczniki w pierwszej kolejności standardowo

bezpiecznik nie ma nic do zapłonu , nie będzie stopu kierunków itp , ale skuter będzie odpalał

#205598 Odpowiedź

Anonimowy

Ale czy kolega odpala z kickstarteraż

A po II jak nie ma prądu, to nie działa automatyczne ssanie, więc też ciężej zapalić.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

#205599 Odpowiedź

Anonimowy

W ogóle zero… Jak by nie było akumulatora o tak jest :/

#205600 Odpowiedź

Anonimowy

typek z suwałek pewnie jakis kumpel norida i to wszystko wyjaśnia … ‚

ziomek kurwa opisz to dokłądniej , sprawdzałes iskre ??

sprawdzałes bezpiecznik ??

z czego prubowałes odpalic z kicka czy elektrycznego ?

jacob555 napisał:

A po II jak nie ma prądu, to nie działa automatyczne ssanie, więc też ciężej zapalić.

oj chyba nie ale pewien nie jestem

#205601 Odpowiedź

Anonimowy

No przecież ssanie na elektromagnesię chyba jest…

#205602 Odpowiedź

Anonimowy

tak ale prad nie idzie z aku tylko z cewy bezpośrednio , na tej samej zasadzie co swiatła

zresztą ja chyba kiedys odpalałem trekkera bez aku , jescze jak miałem elktryczne ssanie i problemu żadnego nie byłoa bez ssania trzeba się naprawde nakopac

#205603 Odpowiedź

Anonimowy

Problem rozwiązany padł bezpiecznik jednak … Dziękuję wszystkim za pisanie ! 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
Odpowiedz do: Keeway Hrr brak prądu?
Informacje o Tobie: