Keeway Focus zgasł i nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Keeway Focus zgasł i nie odpala

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #277869 Odpowiedź

Anonimowy

Witam kolegów mam pytanko ponieważ nie mogę odpalic swojego skutera . Problem wygląda tak ze iskra jest paliwo do gaźnika dochodzi ale jak pokręce silnikiem to świeca nadal sucha . Stało to się gdy jechałem 50 km/h i wjechałem w dziure w jezdni motor nagle zaczął zwalniac i brakowało mu mocy . Zatrzymałym się zgasiłem po chwili zapaliem przejchałem 1km i zgasiłem i już nie odpali . Dodam ze skuter jest zablokowany . Z góry dzieki za pomoc

#277870 Odpowiedź

Anonimowy

Przeczysc gaźnik i filtr powietrza. Powiino pomóc. 😉 Pomoglem? Wsisnij Pomógł 😉

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #277871 Odpowiedź

Anonimowy

Może jeszcze jakieś konkretne rzeczy a nie pisanie co ja mam sobie kupić .

#277872 Odpowiedź

Anonimowy

Lucek92 napisał:

Pomoglem? Wsisnij Pomógł 😉

Zal.pl, czym Ty chciałeś mu pomóc? Wpadł w dziurkę ma przeczyścić filtr? 🙄

kondziopl3 napisał:

Tak widzisz kolego na nasze Polskie drogie nie kupuje się chinola

Ostatnie ostrzeżenie z mojej strony. Jeśli chcesz tylko czytać to od razu powiedz dam Ci tego warnika jak się domagasz tak bardzo.

Marcin1992 napisał:

hehe zgadzam się z poprzednikiem 😀

Warnik :mrgreen: śmieszne coś 🙄

#277873 Odpowiedź

Anonimowy

Marchles napisał:

Lucek92 napisał:

Pomoglem? Wsisnij Pomógł 😉

Zal.pl, czym Ty chciałeś mu pomóc? Wpadł w dziurkę ma przeczyścić filtr? 🙄

kondziopl3 napisał:

Tak widzisz kolego na nasze Polskie drogie nie kupuje się chinola

Ostatnie ostrzeżenie z mojej strony. Jeśli chcesz tylko czytać to od razu powiedz dam Ci tego warnika jak się domagasz tak bardzo.

Marcin1992 napisał:

hehe zgadzam się z poprzednikiem 😀

Warnik :mrgreen: śmieszne coś 🙄

Hym, no fakt, że polskie drogi są w opłakanym stanie i na każdym kroku trzeba uważać żeby się nie zabić 😀 Sam kilka rady wpadłem w dziurę, ale tak mi się nigdy nie stało 😀 Takie pytanie, czy stan polskich dróg ma wpływ na jakim skuterze powinno się jeździć?? 😛 Jeśli już tak piszecie, to Wy też nie za dobrze wybraliście, bo w polsce się powinno quadami jeździć… Wracając do tematu, sprawdź wszystko. Od gaźnika po świece, nie wiadomo co się stało, to może być wszystko…

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #277874 Odpowiedź

Anonimowy

A może po prostu najprostsza usterka po wpadnięciu do dziury ! Wypadła fajka ? I nie dociska do świecy? weź to sprawdź.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Keeway Focus zgasł i nie odpala
Informacje o Tobie: