Keeway Focus nie schodzi z obrotów

Witam skuter Keeway Focus 50/70 gdy odpalę od razu wkręca się na max obroty i nie spadają.

Regulacja gaznika Cię czeka :wink:

To przez zmianę dyszy? a fabryczną z gaźnika przerobiłem dałem z innego i to samo regulacja nie reaguje.

może ci się przepustnica zacięła i jest otwarta. skądś ma powietrze i paliwo na te obroty

Albo łapie Ci gdzieś lewe powietrze .

Z przepustnicą jest raczej ok kilka razy wkładałem i zmieniałem ząbki na iglicy. Lewe powietrze hmm patrzyłem kruciec i nie ma żadnej dziury jeszcze całego wyjmę i sprawdzę, jedyna dziura to w wydechu ale wcześniej to nie przeszkadzało xD

to popatrz na wszystko jeszcze raz.
cudów nie ma - jeżeli sie wkręca wysoko to ma na to powietrze.

Witam odnalazłem przyczynę ( rozczepiona puszka filtra powietrza) xD taka drobnostka a tyle pytań :smiley:

A jednak nie dalej jest to samo nie ma już nigdzie lewego powietrza i dalej

Gdy dałem zwykłą gąbkęprzytkałem do wlotu zamiast filtra powietrza miał normalne obroty, ale jak dodawałem gazu brak reakcji.

??

mialem to samo w speedzie 3. Był luz na wale i lapał lewe powietrze przez to nie schodzil mi z obrotow. Czeka cie remont

Może śrubka od wolnych obrotów jest zbyt wkręcona. A może linka jest za bardzo naciągnięta.

Czy ja wiem luz na wale? wał był w porządku a stało się tak gdy rozkręciłem gaźnik i zmieniłem dyszę a tą co była rozwierciłem wiem fuszerka ale dałem z innego gaźnika nwm czy była taka jak w tym ale jest to samo.

A przy takich obrotach będzie lepiej jak dam większą czy mniejszą dyszę?

tu taczej nie dysza jest problemem

:confused: gaźnik? odłączyłem ssanie nawet ale to nie pomaga.

A może być wina modułu lub świecy?

nie. to jest wina nadmiaru powietrza które ten silnik dostaje. Na to kręcenie się ma powietrze. Kolejny raz to pisze w tym wątku i już więcej nie bedę.

A jeszcze coś jak to pomoże coś w tej sprawie. Jak zatkam miejsce na filtr powietrza w taki sposób aby pracował na wolnych to pracuje ale wtedy brak reakcji na gaz. A jak założę fabryczny filtr powietrza to wkręca się na max obroty i nie schodzi jak odrzutowiec prawie odlatuje :confused: