Keeway Flash - Tuning wizualny !!!

Witam!
Planuję tuning wizualny mojego skutera, to znaczy :
- nowe malowanie
- nowe lusterka
- może neony....
Mam pytanie, jakie lusterka ma keeway flash, 8mm czy 10mm ?
Aaa główne pytanie to gdzie można kupić farbę <dobrą farbę> by pomalować taki skuter prawidłowo :) żeby mi nie odpadał lakier :D Gdzie i jaką farbę kupić.... myślę że kolory to sobie jakoś dobiorę, może jakaś propozycja koloru ? :) i ewentualnie, kto mi to pomaluje :D w lakierni samochodowej normalnie ? :) Dzieki za odpowiedź :)

Szymek a wierz ze neony są nie dozwolone i nie posiadają homologacji. jak chcesz je zamontować to od razu wstaw wyłącznik. Bo przpypuszczam że chcesz je wpakować do "scigacza" tak na szpan co?

FLash ???? :roll:

http://www.skuterowo.com/forums/topic/tuning-optyczny

[center]

Flash50 wrote:

Inca, neony można kupić na allegro, najlepiej przymocować na tak zwane "strapy" <zapiniki plastikowe> rozciąć kabel + od neonów, i zrobić tam włącznik, włącznik umieść gdzieś gdzie będzie wygodnie, a reszta pod akumulator [:)] chyba proste, ale w sumie nie warto [:)] Aku zjada Ci jak cholera, więc ja dziękuje

[/center]

Wiem, wiem ale mam stary aku do którego mógł bym podpiąć neony :)
a pytań z neonami nie mam :D bo wszystko wiem... :) potrzebuje farbe ;D

xD

Nie potrzebujesz farby tylko lakier. Zwykły, gładki lakier z odpowiednią ilością utwardzacza. Na całość powinno starczyć 0,5L. Nie potrzebujesz podkładu ale musisz zetrzeć stary lakier, zmatowić odpowiednio plastik i odtłuścić zanim zawieziesz plastiki do lakiernika. Możesz sam pomalować go jeżeli posiadasz odpowiednio wydajny kompresor z reduktorem i oczywiście pistolet lakierniczy (150L/min@3,5at). A potem musiałbyś nabrać wprawy w lakierowaniu i dopiero brać się za to.

emm... najlepiej jak by to lakiernik wszystko zrobił ciekawe, pewnie da radę ale za jaką kase....?

Jak byś zawiózł same plastiki bez lakieru itd. to licz że z 300-400zł będzie chciał napewno.

A co do lakieru to wszystko zależy od rodzaju. Zwykły to tylko kolor, ewentualnie też bezbarwny. Metalik/brokat to już podkład, baza i klar chyba. Przy kameleonach jest najwięcej zabawy. Jak masz pytania pytaj tutaj http://lakierowanko.info

Wielkie dzięki, odtłuszcze je, kupie farby <dobiore kolory> i lakiernik za free pomaluje.... bardzo fajny zielony wybrałem, jeszcze potrzebuje drugi kolor, też jakiś fajny....