Keeway Flash - Tuning wizualny !!!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Flash50
    Użytkownik

Witam!
    Planuję tuning wizualny mojego skutera, to znaczy :
    – nowe malowanie
    – nowe lusterka
    – może neony….
    Mam pytanie, jakie lusterka ma keeway flash, 8mm czy 10mm ?
    Aaa główne pytanie to gdzie można kupić farbę <dobrą farbę> by pomalować taki skuter prawidłowo 🙂 żeby mi nie odpadał lakier 😀 Gdzie i jaką farbę kupić…. myślę że kolory to sobie jakoś dobiorę, może jakaś propozycja koloru ? 🙂 i ewentualnie, kto mi to pomaluje 😀 w lakierni samochodowej normalnie ? 🙂 Dzieki za odpowiedź 🙂

KrzysiekP
    Użytkownik

Szymek a wierz ze neony są nie dozwolone i nie posiadają homologacji. jak chcesz je zamontować to od razu wstaw wyłącznik. Bo przpypuszczam że chcesz je wpakować do „scigacza” tak na szpan co?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Dopesc
    Użytkownik

FLash ???? 🙄

http://www.skuterowo.com/forums/topic/tuning-optyczny

[center]

Flash50 wrote:

Inca, neony można kupić na allegro, najlepiej przymocować na tak zwane „strapy” <zapiniki plastikowe> rozciąć kabel + od neonów, i zrobić tam włącznik, włącznik umieść gdzieś gdzie będzie wygodnie, a reszta pod akumulator [:)] chyba proste, ale w sumie nie warto [:)] Aku zjada Ci jak cholera, więc ja dziękuje

[/center]

Flash50
    Użytkownik

Wiem, wiem ale mam stary aku do którego mógł bym podpiąć neony 🙂
    a pytań z neonami nie mam 😀 bo wszystko wiem… 🙂 potrzebuje farbe ;D

xD

degename
    Uczestnik

Nie potrzebujesz farby tylko lakier. Zwykły, gładki lakier z odpowiednią ilością utwardzacza. Na całość powinno starczyć 0,5L. Nie potrzebujesz podkładu ale musisz zetrzeć stary lakier, zmatowić odpowiednio plastik i odtłuścić zanim zawieziesz plastiki do lakiernika. Możesz sam pomalować go jeżeli posiadasz odpowiednio wydajny kompresor z reduktorem i oczywiście pistolet lakierniczy (150L/[email protected],5at). A potem musiałbyś nabrać wprawy w lakierowaniu i dopiero brać się za to.

Flash50
    Użytkownik

emm… najlepiej jak by to lakiernik wszystko zrobił ciekawe, pewnie da radę ale za jaką kase….?

Kapuchon
    Użytkownik

Jak byś zawiózł same plastiki bez lakieru itd. to licz że z 300-400zł będzie chciał napewno.

Anonim
    Nieaktywny

A co do lakieru to wszystko zależy od rodzaju. Zwykły to tylko kolor, ewentualnie też bezbarwny. Metalik/brokat to już podkład, baza i klar chyba. Przy kameleonach jest najwięcej zabawy. Jak masz pytania pytaj tutaj http://lakierowanko.info

Flash50
    Użytkownik

Wielkie dzięki, odtłuszcze je, kupie farby <dobiore kolory> i lakiernik za free pomaluje…. bardzo fajny zielony wybrałem, jeszcze potrzebuje drugi kolor, też jakiś fajny….

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button