Keeway flash gaśnie podczas jazdy !!!

Witajcie!
Dziś gdy wyjechałem na miasto było wszystko OK
pojechałem na galerie w Słupsku jak zawsze postawiłem skuter i dzida na salon gier
Po przyjściu do skutera ujechałem zaledwie nie wiem może sto metrów ! Iskra jest i świeca prawie czysta! nie wiem co mam robić co to może być ? poczekam chwile i znow sto metrów do przodu ?!?!
pech jeśli można proszę o szybką odpowiedz
Pozdrawiam i dziękuję!

Paliwo nie dochodzi, gaźnik zasyfiony

to nie jest pogoda na takie skutery

guliwer a na jakie skutery jest pogoda?
jeżeli masz jakiegoś na taką pogodę to napisz jaka to marka?

a czy na wolnych też gaśnie, czy tylko jak jedziesz?

flash moze masz walniętą cewke ja ostatnio juz to miałem. za mała iskra z niej an fajce i kompresja gasi ci świece stąd możliwe gaśniecie

Jechałem normalnie aaa na wolnych nie gaśnie zalerzy tylko jak sie przejedzie jakies sto metrow i stanie np w korku to tez zgasnie !
masakre mam dziś zmieniłem filtr paliwa na nowy i jakoś smiga ale kilka razy się przydusił
proszę o pomoc !
kurna ile mozna robić go juz tak ladnie go zrobilem a tu znów

sprawdz bak paliwa czy nie jest zabrudzony wezyki od paliwa Kran od paliwa i gaznik wszystko wyszysc i zobacz powino byc ok a jak nie to sprawdz fajke czy nie jest naderwana albo zabrudzona

Pomogliście wszystko zrobilem co kazaliście i jest gitt...
Wielkie dzieki Panowie, a Tu widzę następny flash wpadł :)

mowiniak nie ma takich skuterów na pogodę po prostu napisałem że zima to nie jest pogoda do jazdy skuterem i skuter tak się zachowuje w temperaturze minusowej

Wiem Wiem guliwer żartowałem tylko :lol: ale nawet teraz w zimę widze czasami jak ktoś na sqterze przemknie brrrr..
Jazda skuterem ma być przyjemnością (latem )a nie z musu (zimą )

adrenalinka jest ;D i tyle ;d

Ja jechalem i dzieki Bliskie spotkanie z asfaltem
byla temperatura +6stopni ja jade sobie spokojnie 30km/h na drogach nie ma sniegu ani nic bo to juz jak topniał no to przyspisze do 40 (chciałem zobaczyc jak zachowa sie skuter) musial byc lud na ulicy albo wylany jakis olej bo nie bylo widac i przejechałem sie po asfalcie bokiem ale dobrze ze Coliem a nie flash