Keeway Flash blokady

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #69200
    patryq966
    Użytkownik
    • 2
    • 8Postów:

    Witam , w tym temacie jestem kompletnie Zielony ;D . Ok miesiąca temu kupiłem skuterek , Keeway Flash rocznik 2008 . W tym rzecz ,że nie wiem zbytnio jakie blokady są w nim zdjęte , gdyż sprzedający sam za bardzo nie wiedział – był 2 -gim właścicielem . Jedyne to co wiedział to ,że ma zdjętą tulejkę z wariatora czy jakoś tak , sorry jeśli źle napisałem : ) ma on seryjny sportowy tłumik . Jedzie mi jakoś max 62 km/h z największej górki ok 65 km/h .. czy jak wymienie moduł zapłonowy na odblokowany to coś mi da ? . Jakie blokady może mieć i gdzie ? dysza na gaźniku ?

    #70842
    patryq966
    Użytkownik
    • 2
    • 8Postów:

    pomocy proszę o odpowiedź!

    #70843
    szyszu3
    Użytkownik
    • 112
    • 837Postów:

    A w nim nie ma kabelka żeby rozpiąć ? taki z pancerzem kabelek, chyba że to nie w tym roczniku. na gaźniku możesz mieć.

    #71095
    patryq966
    Użytkownik
    • 2
    • 8Postów:

    a to na gaźniku odblokować czy wymienić na nowy ?

    #71443
    KilaFlash
    Użytkownik
    • 1
    • 35Postów:

    wiecej nic nie zrobisz one były blokowane tylko tulejka i koncowka tłumika takze nic wiecej nie zdołasz odblokowany modul da ci tylko wieksze obroty ale predkosc nie wzrosnie przy serii przy gazniku nie ma co grzebac chyba ze interesuje cie wieksze spalanie wtedy mozesz podnies ilgice dac wieksza dysze oraz filtr powietrza odblokowac tz wyjac ta rurke z srodka lecz wiecej nie pojdzie ci juz on.
    Polecam ci wariator Malossi multivar wtedy bedziesz miał juz wyzsze obroty na starcie oraz poleci ci te 70km/h i bedzie miał lepsze przyspieszenie mozesz takze tłumik dac Zx pojdzie ci wtedy ok 75-80km/h

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button