Keeway Flash 50

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #122977
  Matt96
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Mam do Was jedno pytanie
  Niedługo kupuję Keeway Flash 50 i jest tam problem z cylindrem i trzeba go wymienić. Myślałem o 2 sposobach. Pierwszy to kupno nowego 70 ccm albo 50 ccm ale muszę się liczyć z tym że jak kupię 70 to będzie trzeba kupić nowy wał albo nowe łożyska. Druga opcja jest taka aby wziąć od kolegi który ma Keeway Huricane 50 cylinder (mały przebieg nawet nie 1000 km). Waszym zdaniem co lepiej zrobić ?

  #125367
  BlasterZ
  Użytkownik
  • Postów: 12

  Wg mnie na twoim miejscu kupiłbym cylinder 70cm, ponieważ zyskasz na mocy i na v-maxsie, także dołuż do wału i oczywiście tłok 🙂

  LWG

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button