keeway f act Evo wymiana oleju

Tagi: , ,

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    szumski16
    Użytkownik

Witam, po raz pierwszy będzie wymieniany olej w wyżej wymienionym skuterze przejechane ma już prawie 700 km i juz pusty zbiornik na olej i nie mam pojęcia jaki olej kupić proszę o pomoc

Wombat
    Moderator

jeżeli to skuter 2T to musisz kupić olej do silników 2T. I wtedy go nie wymieniasz a uzupełniasz – bo silnik go spala tak samo jak paliwo. I nie daj boże jeździć bez.
    A jeżeli to 4T to musisz kupić jakiś 10W40, może być samochodowy.

Wymienia się tylko olej w tylnej przekładni. Wchodzi 100ml jakieś przekładniowego 80W90

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

szumski16
    Użytkownik

Właśnie chcę kupić syntetyczny do 2t tylko tam jest napisane że z benzyna łac a ja potrzebuje uzupełnić ten pod kufrem

Anonim
    Nieaktywny

To jest ten sam, tylko ALBO mieszasz sam i lejesz mieszankę do zbiornika (paliwa), ALBO dolewasz oleju do pojemnika pod kufrem, bo to jest dozownik (sam dodaje odpowiednią ilość oleju do benzyny). I pilnuj, żeby olej zawsze tam był. Jeśli przejechałeś 700km, to znaczy, że dozownik działał i był napełniony, inaczej już by było po zawodach (remont silnika).

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button