Keeway F-act Evo, wycie silnika powyżej 40km/h

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Keeway Keeway F-act Evo, wycie silnika powyżej 40km/h

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lukaszzablo Lukaszzablo 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Dacho009
    Dacho009
    Użytkownik

Witam mam problem z moim skuterem, Model: Keeway F-act Evo, otóż powyżej prędkości 35-40km/h skuter dość mocno wyje zjawisko te nasilało się od momentu sciągnięcia blokady na wariatorze {pierścień) skuter ma przejechane 250km prędkość 45km/h przekroczyłem żeby nie skłamać może 2 razy nie katowałem skutera i doskonale wiem, że nie powinienem go przegrzewać czego też nie robiłem i robić nie będę. dźwięk wydobywa się gdzieś z okolić przekładni niestety określić dokładnie jest mi ciężko gdyż dźwięk ten jest słyszalny dopiero powyżej 35km/h. Serdecznie proszę o pomoc skuter bardzo szanuje od pierwszego kilometra…

Zdjęcie profilowe Dacho009
    Dacho009
    Użytkownik

Dacho009 napisał:

Witam mam problem z moim skuterem, Model: Keeway F-act Evo, otóż powyżej prędkości 35-40km/h skuter dość mocno wyje zjawisko te nasilało się od momentu sciągnięcia blokady na wariatorze {pierścień) skuter ma przejechane 250km prędkość 45km/h przekroczyłem żeby nie skłamać może 2 razy nie katowałem skutera i doskonale wiem, że nie powinienem go przegrzewać czego też nie robiłem i robić nie będę. dźwięk wydobywa się gdzieś z okolić przekładni niestety określić dokładnie jest mi ciężko gdyż dźwięk ten jest słyszalny dopiero powyżej 35km/h. Serdecznie proszę o pomoc skuter bardzo szanuje od pierwszego kilometra…
    PS: skuter starannie docierany w różnym zakresie obrotów

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Lukaszzablo
    Lukaszzablo
    Użytkownik

Myślę że jest to wina łożyska znajdującego się w pokrywie silnika. Może jest uszkodzone.
    Sprawdź przez obrót palcem jak się zachowuje to łożysko czy nie ma wyczuwalnych szarpnięć jakby coś go blokowało.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie