Keeway F-act evo mój pierwszy skuter... kilka słów o nim...

Witam was Drodzy Forumowicze. Chciałbym powiedzieć kilka słów o moim "przedwczorajszym" zakupie. Otóż zakupiłem Keeway-a F-act evo 50 2T, na pierwszy rzut oka skuter urzeka unikatowym design-em, w którego skład wchodzą lampy kierunków LED, lampa Stopu LED, oraz pięknie wyprofilowane oczy czerwono-czarnej bestii. Skuterek posiada grube 12-calowe koła z szerokimi gumami, przez co idealnie składa się w zakrętach. Oglądając skuter dalej możemy łatwo dostrzec (sportowo-podobny tłumik). Natomiast w skład deski rozdzielczej wchodzą trzy duże, czytelne zegary ,na których znajdziemy wskaźnik naładowania akumulatora, prędkościomierz, oraz wskaźnik poziomu paliwa. Na kierownicy znajdziemy przełączniki, po lewej kierunkowskazy, światła długie natomiast po prawej przycisk Engine Start/stop przełączniki od świateł postojowych, drogowych. Podłoga jest płaska, zawieszenie niezbyt twarde optymalne jak dla mnie jazda po terenie nie sprawia bólu d*pska. Schowek pod siedzeniem wydaje się bardzo duży i pojemny niestety pozory mylą kask szczękowy nie ma tam wstępu. Aha! jeszcze jedno zapomniałbym powiedzieć o hamulcach, 2 tarczówki przód/tył bez rewelacji tylne koło ciężko jest zablokować. Przyszedł czas na kilka minusów i plusów
Plusy:
-piękny wygląd
-szerokie opony
-wygodne siedzenie
-zrywny
-tarczówka tył (zawsze to lepsze niż bęben)
-zrywny
Minusy:
-problemy z zablokowaniem kierownicy
-kask szczękowy nie mieści się pod siedzeniem a szkoooda ;/

PS: jeżeli przyjdzie mi jeszcze coś do głowy dopiszę to tutaj czekam na opinie i pytanka na które z chęcią odp.

Skuter oczywiście na dotarciu, przebieg całkowity to 21km, zbyt mało żeby coś o nim więcej powiedzieć Cena 4499zł brutto

No powiem Ci, że ciekawy wybór, też o nim pomyślę, ale na razie się wstrzymam i poczekam aż go dotrzesz, to coś więcej będziesz mógł o nim powiedzieć. :)

Fajna sprawa taki skuterek :). Ja jeździłem Hurricanem i nie mam zastrzeżeń. Po 8,5 tyś km wszystko sprawne. Jednye zniszczenia wynikały z mojej głupoty. Keeway robi całkiem porządne skutery.

Keeway to jeden z lepszych chińczyków. Co do blokowania kierownicy, wciśnij kluczyk i przekręć w przeciwnym kierunku obracając jednocześnie kierownicę w lewą stronę.

Pietro napisał:

Keeway to jeden z lepszych chińczyków. Co do blokowania kierownicy, wciśnij kluczyk i przekręć w przeciwnym kierunku obracając jednocześnie kierownicę w lewą stronę.

niektórzy mówią ,że keeway równa się z kymco pojeżdze to się przekonam czy to prawda ;)

troszkę zabardzo zachwalałem ten skuter. Plastiki zaczynają się rozchodzić spasowanie plastików oceniam w skali od 1-10 na 4 słabo, słabo