Keeway F-act problem z odpalaniem.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Keeway F-act problem z odpalaniem.

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Łukasz Korejwo 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #165245 Odpowiedź

  Łukasz Korejwo
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Witam jestem szczęśliwym posiadaczem keewaya fact. Jedyny mankament jaki mnie zaczyna drażnić jest problem z pierwszym odpaleniem. Co mam na myśli? Otóż załóżmy że skuter stoi przez noc w garażu rano chce go odpalić i nic. Musze go kopać i kopać aż załapie lecz gaśnie dopiero po kilku takich próbach zaczyna gadać i chodzi na niskich obrotach jakakolwiek próba dodania gazu kończy się „duszeniem” dymi i gaśnie lub wraca do 1.5 obrotów. Natomiast jak już przestanie się „dusić” problem znika moc wraca dym znika. Co może być tego przyczyną ? Fajnie by było odpalić go od razu a nie marnować nawet 10 minut na kopanie :P. Aha czasem też postoi kilka godzin na podwórku po wcześniejszej jeździe i też można zapomnieć o zapaleniu z „guzika” muszę go wtedy kopnąć ze 2 razy.

  #165249 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  Kisiu1981
  Użytkownik
  • Postów: 4 647

  Witaj w klubie! mam to samo. W wątku o Benzerze Indianie na ostatnich stronach jest to opisane jak wyglada u mnie – ale tak naprawde to ten sam scenariusz. Kolega radził mi obniżyć iglicę ale mi się wydaje, że trzeba podwyższyc, bo jak dla mnie to brakuje mu paliwa, a nie zalewa go. Albo jest problem ze ssaniem.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #165253 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe J23
  J23
  Użytkownik
  • Postów: 412

  Kisiu1981, jeżeli masz na myśli mnie, to chodziło mi o obniżenie położenia spoczynkowego przepustnicy, a nie iglicy. To są zupełnie inne sytuacje 🙂 Natomiast Kolega Łukasz mógłby chociaż napisać, jaki przebieg ma ten Keeway, bo może się okazać, że w jego przypadku kończy żywot, np. zawór membranowy.

  http://img2.garnek.pl/a.garnek.pl/007/891/7891685_800.0.jpg/a-wrozka-chucha-w-szklana-kule-i.jpg

  #165254 Odpowiedź

  Łukasz Korejwo
  Użytkownik
  • Postów: 3

  przebieg 2700

  #165305 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  Kisiu1981
  Użytkownik
  • Postów: 4 647

  J23 – musiałem źle zrozumieć. Obniżałem przepustnicę śrubką A z tego rysunku co podałeś ale to nie ma żadnego wpływu na zapalanie.

  Łukasz – spróbuj zrobić jak ja – przesuń zawleczkę iglicy o jeden rowek w stronę ostrego końca. Uważaj tylko żeby nie zgubić blaszki, bo o to bardzo łatwo. Najlepiej zrób to w domu na stole. Blaszka lubi wystrzelić, a znaleźć ją jest jak złożyć do kupy stłuczoną szybę.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

  Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

  #165347 Odpowiedź

  Łukasz Korejwo
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Okej dzięki wg za jakąkolwiek odpowiedź. Jakieś porady jak gdzie i wg to zrobić ?:P W takie rzeczy się jeszcze nie bawiłem aczkolwiek chętnie się pobawię 😛

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Keeway F-act problem z odpalaniem.
Informacje o Tobie: