keeway, cpi, kymco

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #246823
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Elo
    Czy ktoś używał, miał styczność z was z tymi markamiż Chodzi mi o ich ogólne wykończenie oraz jak się sprawują. Pytam, bo nigdy z markami ze wschodu nie miałem do czynienia. Który z tych 3 jest według was najlepiej zrobiony.
    za wszelkie opinie thX

    #246824
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Keeway i CPI to mniej więcej to samo …

    Są to marki pomiędzy Chinolami ( typowymi ) a markowcami :}

    A Kymco ? Podobno szczególnie udany model Super 9 … reszta nie wiem …

    #246825
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ja mam Keeway’a Hurricane. Jeśli chodzi o to czy się psuje, to tak: silnik mnie nigdy nie zawiódł, popsuła się fajka i świeca, kabelek od kierunku pzedniego lewego się przetarł i zepsuł się regulator napięcia. Takie pierdoły, w ciągu 3 lat. Jeðli chodzi o wykończenie, plastiki ładnie do siebie przylegają, nie wiem co jeszce z wykończenia mogę napisać, jak masz pytania to pisz.

    #246826
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    no w sumie keeway i cpi to to samo, silniki dokładnie to samo (przynajmniej w cpi popcorn) i powiem że te marki skuterów dobre są na miasto, do odblokowania, spalanie znośne, i osiągi na miasto też wystarczą, natomiast jeśli już chodzi o v-maxa, tuning itd to trochę mało opłacalne bo po zakupie wydechu będzie jechał w najlepszym wypadku tak jak jakiś seryjny markowy skuter.

    Jeśli chodzi o awaryjność to nawet ujdzie, nie miałęm z moim keeway jakichś poważnych problemów, podobnie jak znajomy w swoim cpi.
    Chociaż i tak lepiej kupić używany markowy skuter 😛

    ogołem z pośród chińskich skuterów lub skuterów z niższych półek to te 2 marki są najlepsze, nie żadne kingway i no-name z marketów.

    PS.
    wbrew możliwych opinii w keeway są plastiki dobrej jakości, raz mi spadł z nóżki bocznej i przywalił czachą w kant krawężnika i tylko małe, delikatne pęknięcie, potem zaliczyłem szlifa przy około 30kmh i tylko czacha troszkę obdarta także nie najgorzej i pewnie niektóre markowe skutery były by w gorszym lub podobnym stanie ^^

    #246827
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Nabiłem swoim popcornem 14 000km i nic się nie zepsuło jedynie co to żarówki czy śruby się poodkręcały

    #246828
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    A co do CPI to znajomy mówi że one mają silniki Morini.
    Tak jak mówi Mafioz, spalanie jest znośne, a u mnie nawet bardzo małe, kiedyś mierzyłem, jeźdzłem pół baku ciągne na v-max a drugie pół 45-50km/h i mi wyszło 2,75l/100km. Myślę że to mało.

    #246829
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Co ty cpi ma silniki keewaya a raczej keway ma silniki cpi klony minarelki a nie żadne morini

    #246830
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Keeway i Cpi przy Kymco to gówniane marki powiem szczerze 😛 Jezdizlem S9 kolegi i normalnie bez porównania, osiagi ma bardzo fajne, i seryjny leci 80 real a nie tak jak Cpi czy keeway 65km/h 😆

    #246831
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Porównujesz Ac do LC wiec się nie dziw. Z tych wszystkich Kymco chyba góruje. Ale zależy ile masz funduszy jak stac cie na S9 to brać będziesz zadowolony

    #246832
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Tak w ogóle to Kymco jest Tajwańskie. O Keewayach słyszałem 4 wersje:
    niemiecki produkowany w chinach
    węgierski produkowany w chinach
    chiński
    i ostatnia którą słyszałem to taka że keewaye są japońskie 😆 😕 .

    Jak rodzice mówią nowe lepsze, a na np. neosa, albo nową f12(piękna jest) nie stać cię, to kupuj te S9.

    #246833
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Kowal napisał:

    albo nową f12(piękna jest)

    Aż taka piękna ta F12? 😛

    Ja z tych 3 marek wybrałbym Kymco, najlepiej S9 😉

    #246834
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    ja bym nie kupił tego kymco, głównie to rzecz gustu, nie podobają mi się te plastiki i małowanie, takie typowo chińskiego skutera, nie mówiąc o tej lampie przedniej.

    Do keeway’a i CPI jest lepsza dostępność części i niektóre pasują od silników minarelli, choćby zawory membranowe, króćce, gaźniki, sprzęgła (ale razem z dzwonem) wydechy.

    #246835
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Dzięki za odp koledzy. Dało mi to jako taki obraz o tych markach. A z częściami do jakiegokolwiek modelu motocykla nie mam problemu 🙂

    #246836
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    A więc tak:

    Jestem posiadaczem kymco vitality, i bardzo sobie ją zachwalam 🙂
    Mam ją już roczek, i mogę się o niej konkretnie wypowiedzieć;]

    Mam już nalatane 6k i leje tylko benzynę i olej. Nic się nie psuje, osiągi są super (zwłaszcza przyśpieszenie). Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

    Za cenę ok 5 tyś nie dostaniesz nic lepszego. Jeśli nie stać kogoś na s9 to polecam właśnie vitalke 😛

    PS. Taka mała ciekawostka 😀

    Miałem okazję ściagać się z s9 (przebieg bardzo zbliżony) i do 70 ją wziąłem 😎

    #246837
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Ja mam CPI Popcorn i chodzi jak burza 🙂 Jest wysoki nie tak jak tanie chinole, zrywny bo 40 idzie jak piorun, łatwy w tuningu, ponieważ pasują części od Yamahy Aeroxa czy SR. Skuter mam już 5 rok i NIC nie uszkodziło się po moich jazdach. Tylko ważne ! Jak kupujesz to szukaj z oponami typu racing, a nie teren xD

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button