keeway, cpi, kymco

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) keeway, cpi, kymco

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Elo
    Czy ktoś używał, miał styczność z was z tymi markamiż Chodzi mi o ich ogólne wykończenie oraz jak się sprawują. Pytam, bo nigdy z markami ze wschodu nie miałem do czynienia. Który z tych 3 jest według was najlepiej zrobiony.
    za wszelkie opinie thX

Anonimowy

Keeway i CPI to mniej więcej to samo …

Są to marki pomiędzy Chinolami ( typowymi ) a markowcami :}

A Kymco ? Podobno szczególnie udany model Super 9 … reszta nie wiem …

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

Ja mam Keeway’a Hurricane. Jeśli chodzi o to czy się psuje, to tak: silnik mnie nigdy nie zawiódł, popsuła się fajka i świeca, kabelek od kierunku pzedniego lewego się przetarł i zepsuł się regulator napięcia. Takie pierdoły, w ciągu 3 lat. Jeðli chodzi o wykończenie, plastiki ładnie do siebie przylegają, nie wiem co jeszce z wykończenia mogę napisać, jak masz pytania to pisz.

Anonimowy

no w sumie keeway i cpi to to samo, silniki dokładnie to samo (przynajmniej w cpi popcorn) i powiem że te marki skuterów dobre są na miasto, do odblokowania, spalanie znośne, i osiągi na miasto też wystarczą, natomiast jeśli już chodzi o v-maxa, tuning itd to trochę mało opłacalne bo po zakupie wydechu będzie jechał w najlepszym wypadku tak jak jakiś seryjny markowy skuter.

Jeśli chodzi o awaryjność to nawet ujdzie, nie miałęm z moim keeway jakichś poważnych problemów, podobnie jak znajomy w swoim cpi.
    Chociaż i tak lepiej kupić używany markowy skuter 😛

ogołem z pośród chińskich skuterów lub skuterów z niższych półek to te 2 marki są najlepsze, nie żadne kingway i no-name z marketów.

PS.
    wbrew możliwych opinii w keeway są plastiki dobrej jakości, raz mi spadł z nóżki bocznej i przywalił czachą w kant krawężnika i tylko małe, delikatne pęknięcie, potem zaliczyłem szlifa przy około 30kmh i tylko czacha troszkę obdarta także nie najgorzej i pewnie niektóre markowe skutery były by w gorszym lub podobnym stanie ^^

Anonimowy

Nabiłem swoim popcornem 14 000km i nic się nie zepsuło jedynie co to żarówki czy śruby się poodkręcały

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

A co do CPI to znajomy mówi że one mają silniki Morini.
    Tak jak mówi Mafioz, spalanie jest znośne, a u mnie nawet bardzo małe, kiedyś mierzyłem, jeźdzłem pół baku ciągne na v-max a drugie pół 45-50km/h i mi wyszło 2,75l/100km. Myślę że to mało.

Anonimowy

Co ty cpi ma silniki keewaya a raczej keway ma silniki cpi klony minarelki a nie żadne morini

Anonimowy

Keeway i Cpi przy Kymco to gówniane marki powiem szczerze 😛 Jezdizlem S9 kolegi i normalnie bez porównania, osiagi ma bardzo fajne, i seryjny leci 80 real a nie tak jak Cpi czy keeway 65km/h 😆

Anonimowy

Porównujesz Ac do LC wiec się nie dziw. Z tych wszystkich Kymco chyba góruje. Ale zależy ile masz funduszy jak stac cie na S9 to brać będziesz zadowolony

Anonimowy

Tak w ogóle to Kymco jest Tajwańskie. O Keewayach słyszałem 4 wersje:
    niemiecki produkowany w chinach
    węgierski produkowany w chinach
    chiński
    i ostatnia którą słyszałem to taka że keewaye są japońskie 😆 😕 .

Jak rodzice mówią nowe lepsze, a na np. neosa, albo nową f12(piękna jest) nie stać cię, to kupuj te S9.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie