Keeway – ciepły traci moc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Keeway – ciepły traci moc

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam wszystkich , mam taki problem z moim keewayem , a mianowicie nie wiem co mu jest jak jest zimny odpale go i zaraz jade to jest ok zbiera się tak że o mało się nie zabiłem na nim , a jak się zagrzeje to w ogóle nie ma mocy do tej pory było go cięzko rozchulac do 30 km/h a jak jechalem dzisiaj przed chwilą ani 30 km / h nie wyciągnołem , do tego strasznie tak jak by pierdzi ale to może dlatego że nie ma katalizatora. I jak się rozpędzi / rozgrzeje już w czasie jazdy jak spuszcze z gazu to mi brzeczy a nie pierdzi tak jak to na starcie jak rano np. odpale silnik… co to może być?

Hardcorowo nieregulaminowy tytuł!! – Jacob555

Anonimowy

Uboga mieszanka, za mało paliwa w mieszance. Trzeba wyregulować gaźnik.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Anonimowy

a jak przykleic czujnik oleju do tego zbiornika bo mi dzisiaj wyjechal caly mixol a właśnie można na mixolu jezdzic czy na czym co polecacie?

Anonimowy

tzn. większa dysza… bo tutaj podnoszenie iglicy raczej nie pomoże w ogóle po odblokowaniu dałeś większą dyszę bo w tych zestawach odblokowywujących właśnie są w komplecie większe dysze

Anonimowy

ale po wacus wieksza dysza jak sweryjnie bylo dobrze tylko się rozregulowalo … 🙄

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Anonimowy

a do przekładni jaki olej lac 10W-40 czy mogę jakiś inny?

Anonimowy

Olej wlej taki jaki zaleca producent najlepiej …
    A to jaki olej lejesz świadczy o tym jak dbasz o sprzęt – mixol to akurat największy badziew :/

A co do tych 30km/h – on tak potem przerywa i dalej nie chce ciągnąć czy takie buuuuuuu robi i go przydusza ?

Anonimowy

do przekładni możesz wlać nawet hipol(do maszyn rolniczych) ja taki zalałem i chodzi

Anonimowy

RudY napisał:

Olej wlej taki jaki zaleca producent najlepiej …
    A to jaki olej lejesz świadczy o tym jak dbasz o sprzęt – mixol to akurat największy badziew :/

A co do tych 30km/h – on tak potem przerywa i dalej nie chce ciągnąć czy takie buuuuuuu robi i go przydusza ?

no no tak brzeczy i nie ciagnie … jest tak ale dopiero jak się rozgrzeje bo jak jest zimny to idzie się na nim zabic

i jak ruszam to muszę dużo gazu dodać czasem się trzeba nawet odepchnąć , i jak chce jechać z miejsca pod górkę to to samo a w moim keeway’u będzie pasek założony czy na łańcuszku będzie? bo to albo pasek albo rolki moim zdaniem … ale chciałbym poznać wasze zdanie na temat tego jego ruszania. Aha i jak się rozgrzeje to w tłumniku coś tak jakby strzelało , po prostu jak by jakieś opiłki uderzały w tłumniku .. olej jest przecież olej i w dozowniku i w benzynie wlałem nawet więcej do benzyny to już lepiej idzie i dłużej trzeba żeby się przygrzał , może puchnąc tłok?

Anonimowy

Tłok na razie zostaw w spokoju 😛

Przekładnię masz paskową. Możesz to łatwo sprawdźić odkręcając pokrywę przekładni(rób to bez obaw, bo żadnego oleju, ani wypadających elementów tam nie ma[poza sprzęgiełkiem rozrusznika, ale łatwo się go wsadza]).

Prawdopodobnie wina jest złożono, czyli:
    zjechane rolki w wariatorze(kiepski start i elastyczność)
    rozregulowany gaźnik(brak mocy).

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie