Keeway ARN 2T- Problem przy jeździe v-max

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Keeway ARN 2T- Problem przy jeździe v-max

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe FormaN FormaN 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe grzybus82
    grzybus82
    Użytkownik

Witam,koledzy i koleżanki
    Posiadam skuter KEEWAY ARN 50 cm 2T i wydaje się być odblokowany (ślepa kiszka, tuleja na wariatorze,dysza w gaźnika standard tj.60mm)
    Gaźnik czyszczony-wyregulowany,filtr i świeca nowy/a.
    Mam taki problem i proszę o poradę mianowicie:
    Jadąc dosłownie chwilę z max prędkością (ta wynosi w porywach do 70km/h) skuti przerywa zwalnia itp historie i gdy w tym momencie odpuszczę manetkę i poruszam kilka razy to załapuje i jedzie dalej (po tym fakcie- już nie próbuję jechać z max speed..)
    Gdy go przytrzymam nie reagując wskazaną wyżej manetką to zatrzymuje się, gaśnie i już nie odpali..mimo że ma iskrę (ale sucha świeca…), dodam ze w tym momencie jest prawie cały zalany filtr paliwa-tak jak by nie schodziło dalej..
    Gdy jeżdżę normalnie czyli max do 55km/h nic takiego się nie dzieje i jestem pewny że wrócę do bazy-nie pchając go…
    To co sprawdziłem do tej pory to tak jak wyżej opisałem oraz dodatkowo podniosłem o 1 ząbek iglicę zwiększając poziom paliwa w komorze pływakowej..Paliwo pompuje pompka
    Co to może być za licho.

Zdjęcie profilowe FormaN
    FormaN
    Użytkownik

Dostaje za dużo paliwa a dzięki temu zalewa świece.
    DO regulacji gaźnik lub nie jeździj na full manetce.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie