Keeway - 2,7k jaki zestaw?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Keeway - 2,7k jaki zestaw?

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 11 przez 17 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #279295 Odpowiedź

Anonimowy

Jak inwestowac w Keewaya to wypierdzielic primo ten beznadziejny 16mm wał. Wsadzic normalną minke na 12,8. Tyle, ze wiaze się to z koniecznoscia wymiany bendiksa, magneto, tulei pod bendiksem, wariatora, przeciwtalerza, śrub od wariatora i magneta, zabieraka kopki. Ale na prawde warto!

#279296 Odpowiedź

Anonimowy

Nie chciałbyś zmienić silnika na prawdziwy Minarelli LC? Ja mam CPI i zrobiłem tak, jestem mega zadowolony. Koszt silnika kompletnego wraz z kołem, chłodnicę na pewno nie przekroczy 1000 zł. A za resztą możesz kupić chociażby cylinder klasy sport, dobry wydech, wariator, sprzęgło i maszynka będzie latać jak samolot 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #279297 Odpowiedź

Anonimowy

Koniec OT. Tylko konkretne zestawy. Jak już chcecie silnik wymieniać, to lepiej sprzedać keewaya i kupić coś markowego. Gilera Stalker, Typhoon albo jakiegoś BWS’a.

#279298 Odpowiedź

Anonimowy

cylek mallosi 70ccm sport-445 gaźnik amal17,5 mm reczne ssanie-216 zl krociec dolotowy-79zl wydech tenigas -395 zl Pasek Malossi kewlarowy Keeway-134 wariator polini speed controle.-246 sprezyna dociskowa top racing 30%-22,9 linka ssania-44,7 Sprężynki sprzęgła Top Racing +30% 23zl Rolki Stage6 16×13 przesylka-100 zl RAZEM -1830 zl

#279299 Odpowiedź

Anonimowy

Cylinder- Stage 6 sport- 424 zł/ Polini Sport- 385 zł Wydech- Laser X-pro- 568 zł Gaźnik Tec Racing 17.5- 185zł (to samo co dellorto, tylko że replika i dużo tańszy, możesz kupić oczywiście Dellorto, ale kosztuje 299.) Ssanie ręczne z linkę Polini- 44 zł Wariator Malossi Multivar- 250 zł Sprzęgło- Stage 6 Racing Torque Control- 270 Dzwon- Stage6 WingCooler- 142 zł Zestaw rolek testowych Polini- 44 zł Zestaw Sprężyn dociskowych Top Racing- 55 zł Zestaw Sprężynek Polini- 48 zł łożyska Stage 6 SKF- C4- 100 zł Chwytak powietrza (dla lepszego chłodzenia)- 25 zł Razem: 2155zł. ew. Mógłbyś cylinder kupić Racingowy i do tego Zawór Stage 6. Wtedy w sumie też wał by poszedł do wymiany… Wiele części byś mógł dostać używanych okazyjnie, wtedy na pewno koszty by dużo spadły. I jeszcze jedno: nie kupuj filtra stożkowego!! Z własnego doświadczenia wiem, że są problemy z wyregulowaniem go na wyższych obrotach. Lepiej zainwestuj w wkładkę filtra stage6 za 22 zł. P.S. Dlaczego wszyscy na tym forum nie lubią sklepu p. Mielocha? Wg. mnie to bardzo dobry sklep.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #279300 Odpowiedź

Anonimowy

Jest to dobry sklep!! Ale jeden z drżoszych… Jak cyl racingowy to musi był też inny wydech mówił tu że droższy, lepsze sprzęgło, lepszy dzwon i wariator jakiś 9 rolkowy najlepiej, pasek kewlarowy, warto wtedy by było zainwestować przełożenie wtąrne, ogólnie dużo większe wydatki, wiem bo sam robie tuna do klasy 4race!! I ledwo 8 tył starczy

#279301 Odpowiedź

Anonimowy

Sąuchaj kolego, to jest forum jednoslad.pl i rzecz chyba jest jasna że będziemy tutaj reklamował nasz sklep a nie sklep P. Mielocha. Zresztą porównaj ceny sobie. A to że towar szanowny Pan ma wystawiony i jak napiszesz @ czy jest, dostaniesz pozytywną odpowiedź, a czekasz aż sprowadzłi. Trochę dystansu do tego.

Oglądasz 7 postów - 11 przez 17 (z 17 łącznie)
Odpowiedz do: Keeway - 2,7k jaki zestaw?
Informacje o Tobie: