Keeway - 2,7k jaki zestaw?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Keeway - 2,7k jaki zestaw?

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #279285 Odpowiedź

Anonimowy

Witam Wszystkich. Mam 2700zł na tuning mojego keewaya i chciałbym go tak stuningować żeby miał jak najlepsze osiągi wymienić cylinder itd. tylko nie wiem jakie dokładnie części wybrać PROSZĘ O PISANIE CAŁYCH ZESTAWÓW CZĘŚCI !!!!! Za odp serdecznie dzięki !!! Edit. tematu, drobne literówki, interpunkcja, wielka litera – Marchles

#279286 Odpowiedź

Anonimowy

Hmm. a samemu to się już nie chce szukać? Masz link do sklepów internetowych. http://jednoslad.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=503 A następnym razem użyj mózgu. Ojjj za mocno kolego posuwasz na tym forum, przygasimy warnikiem – Marchles.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #279287 Odpowiedź

Anonimowy

puszek12-9 napisał:

A następnym razem użyj mózgu.

Na początek sam zacznij go używać… Wyraźnie napisać, że chciałby jakieś gotowe set upy, tak aby wszystko ze soba dawało jak najlepsze efekty…

#279288 Odpowiedź

Anonimowy

Nikikin a co Ty jakimś modem jesteś tutaj? On pewnie wie że źle zrobił, a od tłumaczenia są ludzie z zielonymi nickami 😉 A co do tematu to nic nie napisliście;/ Zuro a masz już coś wsadzonego? I jaki poziom tuna? Sam to powymieniasz czy ktoś? bo jak ktoś to trzeba odjąć kasy na mechanika 😛 Zaraz coś dobierzemy

#279289 Odpowiedź

Anonimowy

tunig będe robić z kumplem który się na tym zna a mam już wsadzone sprzęgło rms racing pro i wariator malossi multivar proszę o gotowe setupy

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #279290 Odpowiedź

Anonimowy

Cylinder (Airsal T6 Racing, no chyba, że MHR ale to już 1,000zł) Gaźnik Amal 21mm Kosz sprzęgłowy Stage 6 Nowe łożyska wału i uszczelniacze albo nowy wał. Wariator Malossi Pasek kewlarowy Sprzęgło Stage 6 Rolki, sprężyna centralna i sprężynki sprzęgła tak aby wszystko współgrało. Wydech najlepiej Tecnigas RS70 Filtr np.stożkowy, gdyż silnik potrzebuje więcej powietrza No i masz wstępna konfiguracje jak ktoś ma inne zdanie to niech poprawia.

#279291 Odpowiedź

Anonimowy

airsal t6 i do tego tecni rs70 ??? co ty gadasz … to by w ogóle nie jeździło … 🙄 do takiego cylka musi był coś racingowego … po 2 przy takim cylku wymiana wału jest praktycznie konieczna … 😉 z gaźników najlepiej coś od dellorto 19 mm nie będzie różnicy w osiągach w porownaniu do 21… a spalanie mniejsze … puszek12-9 jeżeli się nie znasz to nie wprowadzaj chociaż ludzi w błąd … 🙄 ja polecić bym ci cyl malossi mhr replica … wydech yasuni r-c16 gaźnik 19mm wario malossi multiwar albo polini sprzęgło s6 wałs6 hpc lożyska s6 teflon filtr polini air box na takim setupie skuter jeździl by już zacnie …

#279292 Odpowiedź

Anonimowy

Czytaj uważnie o co prosi autor tematu, on chce częsci do 2700zł Ja w tej cenie się zmieściłem wyszło koło 2500zł. Części które ty podajesz przekraczają jego możliwości.

#279293 Odpowiedź

Anonimowy

mumin_ napisał:

airsal t6 i do tego tecni rs70 ??? co ty gadasz … to by w ogóle nie jeździło … 🙄 do takiego cylka musi był coś racingowego … po 2 przy takim cylku wymiana wału jest praktycznie konieczna … 😉 z gaźników najlepiej coś od dellorto 19 mm nie będzie różnicy w osiągach w porownaniu do 21… a spalanie mniejsze … puszek12-9 jeżeli się nie znasz to nie wprowadzaj chociaż ludzi w błąd … 🙄 ja polecić bym ci cyl malossi mhr replica … wydech yasuni r-c16 gaźnik 19mm wario malossi multiwar albo polini sprzęgło s6 wał s6 hpc lożyska s6 teflon filtr polini air box na takim setupie skuter jeździl by już zacnie …

twierdzisz ze rs70 nie pociągnie airsala t6 racing? :mrgreen: :mrgreen: hahha to mnie rozbawiłeś znasz się chociaz trochę ?:) widziales moze kiedys sr pitera? to sprawdź sobie co robiła na cylku s6 racing i właśnie tym kominku 🙂 jeśli tak pogardzasz tecnigasami to moze co powiesz na RS 2 albo none?? 😆 kazdy kto chce zaszpanowac to bierze jaska a none spokojnie przebija c16!! był kiedys temat na starym forum i właśnie wypowiadał się gosciu który miał obydwa te wydechy:)

#279294 Odpowiedź

Anonimowy

Spokojnie proszę ;> Osobiście jeśli w ogóle miałbym inwestował w Keewaya to zrobić bym to tak: Polini Corsa 70ccm Wał Stage 6 HPC (dobra opcja) Wszystkie łożyska (teflon, nie teflon byle nie seria) Wydech Laser X-Pro (wystarczy do tego cylka) lub Tecnigas RS70 (tak bardzo się na niego upieracie.) Gaźnik Dell’orto 19mm Pasek Malossi Kevlar X-Belt Dzwon Stage 6 Windcooler Sprzęgło Malossi Delta Myślę że to wszystko na tych funduszach?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
Odpowiedz do: Keeway - 2,7k jaki zestaw?
Informacje o Tobie: