! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kawasaki ER-5

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam!

Postanowiłem w końcu założyć temat o nowym nabytku, ale zanim wrzucę zdjęcia…

W maju udało mi się sprzedać po korzystnej cenie moje poprzednie moto Kymco Stryker 125, dzięki czemu pojawiło się wolne miejsce w garażu na nowy motocykl.

Dnia 12 maja roku pańskiego 2012 stałem się szczęśliwym posiadaczem czerwonego Kawasaki ER-5, rocznik 1997r. 😀 Motocykl posiada szereg poprawek usprawniających motocykl, m.in. regulowane amortyzatory HI-Power oraz stelaż pod topcase GIVI.

Obecnie od kupna zawinąłem ok. 500km i jestem zadowolony.
    Motocykl ma doskonałe osiągi:
    5s do 100
    v-max 185
    I co najważniejsze, jest idealny dla osoby mającej ok. 177cm wzrostu. Jak siądziesz, to nie ważne, jak długo i daleko jedziesz, nie będziesz zmęczony 😉

Jeżeli szukacie dobrego motocykla, który będzie wiernie służył, fajnie się zbierał, to polecam klasę 500ccm 😎

Anonimowy

Wreszcie dywer 🙂 nie jakis rzęchol 125 🙂

Więcej osób się poprzesiada, to moze wreszcie zrobimy z tego jednoslad.pl ale piździk.pl 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Anonimowy

Ale sweeeeett 😛

Anonimowy

no cacy, jednak trochę kosmetyki by się przydało 🙂

Anonimowy

Plan jest taki:
    -polerka aluminium i lakierownie bezbarwnym
    -polerka pokrywy alternatora(lewa strona, zlazł lakier)
    -poprawki lakiernicze(tu i ówdzie małe odpryski lakieru)
    -usunięcie gniotki(widać na zdjęciu, jedno puknięcie i powinno zniknąć), zrobię to, jak osusze zbiornik, bo na razie zalewam pod korek 😎 😛
    I to tyle, bo w sumie to nic więcej do roboty nie ma 😉

Myślę, że przez wakacje dopieszczę moto i trochę nim pojeżdżę, bo plany mam konkretne 😀

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

jak polerujesz aluminium to nigdy nie kładź na to bezbarwnego !! mleko się w uj zrobi.. lepiej raz na dwa tych delikatnie przytrzeć pastą:)

Anonimowy

kondzio94 napisał:

jak polerujesz aluminium to nigdy nie kładź na to bezbarwnego !! mleko się w uj zrobi..

da się zrobić tak żeby został łądy efekt polerki , tylko problem jest taki że lakierujesz „szkło” a jak wiadomo lakierowany element powinien byc zmatowiony i jak zacznie odpadac to bd wyglądać tragicznie

Anonimowy

bardzo ładne moto, też takiego bede szukał w najbliższym czasie 😉 miałem okazję jechać takim sprzętem i powiem, że bardzo wygodne moto 😉

Anonimowy

Da się to ładnie polakierować, tylko trzeba mieć wprawę 😉 Sam zorbię polerki, a jeżeli chodzi o małowanie, to mam kontakt do dobrego lakiernika, co bawi się w takie rzeczy.

Obecnie jest tak, że lakier odpadł(starł się na lagach i osłonach chłodnicy) w kilku miejscach i piękne to to nie jest.

Anonimowy

tak wgl to nie widzę sensu lakierowania polerki jak się usyfi to tak samo trzeba to myc i polerować jak nie polakierowane , a uwierz mi że nie zasniedzieje ci to tak szybko , tyle co na polerce smugi po deszczu zostają i trzeba je przepolerowac

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie