Kategoria AM a wada wzroku.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #627243 Reply
    Brak
    Uczestnik
    • 1

Witajcie. Mam pytanie szczególnie do posiadaczy kategorii AM…Mam 21 lat i niestety by pojeździć normalnie motorowerem, muszę zdać tę kategorię…I mam takie pytanie. Jestem osobą jednooczną a na drugim oku mam wadę -8, mimo tego, że mam soczewkę powiedziano mi, że do kategorii B minimalnie brakuję tej ostrości…dlatego chciałem kupić jakiegoś skutera i tutaj pytanie czy orientuje się ktoś jaka jest ” dopuszczalna ” wada wzroku na AM? Czy będzie z tym jakiś problem tak jak w przypadku B?

#627244 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

bedzie taki sam problem bo obowiązuje cie takie samo badanie lekarskie. i to nie jest kwestia jaką masz wade tylko jaki kwit wystawi ci lekarz

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

#627255 Reply
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12

Ja mogę jeździć na dowód bo jestem starszy. Mam jeszcze gorzej bo też jestem jednooczny i mam -12. 😕 Ale od 15 lat jeżdżę bez problemów motorowerami – przede wszystkim zdaję sobie sprawę że nie widzę tak dobrze jak inni i staram się jeździć rozsądnie, bez szaleństw i przede wszystkim przewidywać – i to jest chyba klucz do sukcesu. Musisz trafić na normalnego lekarza, mi kiedyś podpisał na prawko B (może dlatego że był w OSK) i miałem zdawać, ale w końcu z przyczyn losowych zaliczyłem tylko kurs i 20 godzin jazdy, ale egzaminy odpuściłem. Tak więc szukaj lekarza w ośrodku i powodzenia. 😊

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Kategoria AM a wada wzroku.
Twoje informacje:

Back to top button