! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kaski Stage 6

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Zastanawiam się nad kupnem kasku. Moją uwagę zwróciła oferta firmy Stage 6. Mogę akurat wydać 500 zł i moje pytanie jest takie – czy ktoś miał styczność bądź czytał jakąś recenzję kasków Stage 6 ?
    Może znacie jakieś lepsze/ciekawsze kaski szczękowe do 500 zł ?

Anonimowy

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

One nie są produkowane przez stage6 lecz przez jakąs firme. Stage 6 im tylko daje logo. Tak naprawdę materiał z którego sa one wykonane nie jest jakiś rewelacyjny. Za ta cenę możesz poszukać czegoś innego

Anonimowy

masz 500zł. To ja polecam NITRO N760VX sam mam i jest super 🙂

Anonimowy

Według mnie te kaski s6 to tylko jakaś tam reklama. Tam się płaci tylko za firmę. To tak samo jak z kierownicami hebo itp. Kup sobie jakieś AGV.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Dzięki za odpowiedzi 😀 hmm a co powiecie o firmie HJC, ponieważ mam niedaleko do sklepu, w którym mają kaski tej firmy. Najważniejsze, że mogę przymierzyć bo tak kupować w ciemno trochę na necie to nie chcę, jak by mi sięspodobałjakiśto poszukam w okolicy żeby przymierzyć i zobaczyć jak sięw tym czuję 😀

Anonimowy

HJC – całkiem przyzwoite kaski 🙂

Anonimowy

Hehe chyba pojadę i porobię sobie foty w kilku i porównam xP tak też zobaczę jak się czuję w nich 😛

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie