Kask z lusterkiem

Widzieliście ten wspaniały wynalazek jakim jest kask z lusterkiem wstecznym?? Jest dość drogi.
http://www.reevu.co/kaski-motocyklowe-wsteczny-system-wizyjny,Kask-REEVU-MSX1,2.reevu

Już dawno takie były. Nie wiem ile ten kosztuje ale z reguły te kaski są bardzo drogie. Dla zaawansowanych.

Pokazywali taki kask w gadżecie,ciekawa sprawa.

ile on kosztuje?Chętnie bym kupił

Na tej reklamie są angielskie klimaty eh miło wspominam.

na allegro widziałem za tysiac ...

to ja dziękuję. ;)

1500zł to cały skuter kosztuje, ale dla maniaków którzy mają dużo kasy to super sprawa.

Moim zdaniem jest to bardzo przydatna rzecz choć za kask dać 1000zł to trochę za dużo.Sam pomysł jest świetny.

z drugiej strony, jeśli kupuje się motocykl za 40 tys to taki kask jest fajnym dodatkiem poprawiającym bezpieczeństwo. raczej jest adresowany do motocyklistów.

chłopaki sam ten element przedni ktory rzekomo wyswietla obraz a szybke kosztuje u nich niby 65zł. tylko bajer poegfa na tym ze w kasku sa zaprojektowane "kanały do przesyłania obrazu ktore sa zrbione z materiałów odblaksowych" stad obraz na szybce z przodu. Poogladajcie tylko sobie dokładnie galerie i wszystko bedzie jasne.

Bo to działa na zasadzie peryskopu. Ciekawe tylko czy patrzenie w to lusterko nad oczami nie odwraca zbytnio uwagi od jazdy,na początku na pewno dziwnie się w takim czymś jeździ.

tysiak to nawet nie tak źle
średnia półka

dobre integrale kosztują w granicach 2tys