Kask NITRO N750 SPRZEDAM!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Kask NITRO N750 SPRZEDAM!

Tagi: ,

Ten temat zawiera , ma i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Dasik287 Dasik287 8 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 5 posty - 1 przez 5 (z 5 łącznie)Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #51207 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Dasik287
    Dasik287
    Użytkownik

Witam, mam do sprzedania kask NITRO N750 koloru czerwono czarnego, uzywany przez jeden sezon, zdjecia moge podeslac zainteresowanym na maila, cena do uzgodnienia 🙂

#51209 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ulka3021
    ulka3021
    Użytkownik

hej Dasik287 jaki rozmiar tego kasku? i podaj mniej więcej cene…orientacyjnie

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #51221 Odpowiedź
    Dasik287
    Użytkownik

rozmiar XL, cena to ok 120zl

#51231 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe ulka3021
    ulka3021
    Użytkownik

uuu to duuuży ja potrzebuje M 🙂

#51247 Odpowiedź
    Dasik287
    Użytkownik

Ja tez mam M, ale w kominiarce jest jak dla mnie w sam raz 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 5 posty - 1 przez 5 (z 5 łącznie)Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Kask NITRO N750 SPRZEDAM!
Informacje o Tobie: