! Forum Skutery Kask na skuter

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Dasik287 Dasik287 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe PAQ
    PAQ
    Użytkownik

Siema

Jaki byście polecili kask tak do 100 zł.

Chciałbym, żeby kas nie był jednego koloru jak jak już to jakieś fajne naklejki i, żeby miał czarna szybkę

Rozmiar- M
    Cenna- Max 100 (jeśli będziecie wklejać linki z allegro to prosiłbym by cenna z wysyłka nie przekroczyła 130 zł)

Zdjęcie profilowe siwypln
    siwypln
    Użytkownik

Za 100zł nie kupisz kasku z czarną szybą !!!!!!!!
    No chyba że jakiś( byle jaki) typu made in china ale bez czarnej szybki.
    Kask ma Ci pomóc ocalić życie a za 100pln to są same lipy.

Keeway Outlook 125cc

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    siwypln
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe PAQ
    PAQ
    Użytkownik

Taki kask drogi mi nie potrzebny bo ja dożo nie jeżdżę skuterem.

Myślę o zakupie kasku tiger co o nim sądzicie?

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Na kasku nie oszczędzaj. I co z tego że dużo nie jeździsz skuterem ale możesz wyjechać przejechać nawet 100m po ulicy i mieć wypadek a kask to jedyna rzecz która chroni Cię przed urazem głowy dlatego nie warto na tym oszczędzać. Za 100zł będzie ciężko o dobry kask a tymbardziej o kask z blendą i „fajnymi naklejkami” nie patrz na wygląd tylko na jakość kasku. Ogólnie to polecam kaski firmy Naxa.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe PAQ
    PAQ
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Polecam Ci coś z tej serii Naxy : http://naxa.pl/kask.php?model=F5&foto=F5K_a

Jakość kasku napewno wyższa od tego z linka który podałeś a cena wyższa zaledwie o 40zł. W tych modelach Naxy masz wyciągane wnętrze które możesz wyprać, osłonę na nos i podbródek. Jak dobrze zagadasz w sklepie to dostaniesz drugi wizjer za free. Ja mogłem sobie wziąć blendę ale z racji że często jeżdżę po zmroku zrezygnowałem z tego i poprosiłem o zwykłą białą blendę na zapas.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    siwypln
    Użytkownik

Naxa to nadal made in china …
    zerknij na AGV K-3 obojętnie czy basic czy też evil ale ceny na allegro są poniżej 300zł .
    Ja sam osobiście mam coś takiego http://allegro.pl/kask-integralny-agv-k3-multi-evil-wysylka-0-zl-l-i2094413664.html Razem z przesyłką kupiłem na allegro za 215zł dołożyłem 15zł na nalepki Monster Energy i teraz kas jest o 100 procent bardziej kozacki…

Przemyśl zakup bo warto dołożyć i mieć coś lepszego na dłużej…

Keeway Outlook 125cc
    Zdjęcie profilowe dostawcy
    dostawcy
    Użytkownik

Dobry kask jest drogi i dlatego szukamy tu oszczędności, a to źle!!!
    Jak nie stać Cię na kask, sprzedaj skuta. Ja szukając kasku policzyłem sobie to bardzo łatwo (może głupio ale skutecznie) na imprezkę wydaje 50-100 zł (zależy jak zakrapianą) dobry kask to ok 300 zł, czy moje życie wyceniam na 3-5 imprezek? O nie. Potem trafiłem na przeceny i kupiłem bezszczękowca za 67 zł przecena z 260 zł i szczękowca za 110 z 300 zł, w normalnym salonie moto. Zatem i głowa uratowana i nie jedna imprezka. howk

Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

dostawcy napisał:

Dobry kask jest drogi i dlatego szukamy tu oszczędności, a to źle!!!
    Jak nie stać Cię na kask, sprzedaj skuta. Ja szukając kasku policzyłem sobie to bardzo łatwo (może głupio ale skutecznie) na imprezkę wydaje 50-100 zł (zależy jak zakrapianą) dobry kask to ok 300 zł, czy moje życie wyceniam na 3-5 imprezek? O nie. Potem trafiłem na przeceny i kupiłem bezszczękowca za 67 zł przecena z 260 zł i szczękowca za 110 z 300 zł, w normalnym salonie moto. Zatem i głowa uratowana i nie jedna imprezka. howk

Dziwne podejście Kolego.

Sam mam dostęp do hurtowni z częściami do skuterów i widzę ile „normalne salony moto” przycinają na sztuce.

Czy myślisz, że jeśli kask kosztował oryginalnie 260zł w salonie a później przecenili go na 67zł to sprzedają go ze stratą? Raczej nie… Więc raczej to nie był kask z wysokiej półki.

Moja kobitka pracowała kiedyś w księgarni więc wiem, jak się robi takie promocje, kazali jej na tydzień dać cenę encyklopedii za 200zł a za tydzień promocja i przecena – 80zł. A sami tę książkę mieli za 35zł.

Akurat traf tak zrządził, że dziś oglądałem z ciekawości w sklepie moto kask firmy LS2. W sklepie kosztował 260zł, w hurtowni gdzie ja biorę części – 144zł. To ile on musi być warty w rzeczywistości?

A jak chcesz Kolego to mogę Ci sprzedać wszystko z 10 krotnym narzutem, wtedy też pomyślisz że drogo to wysokiej jakości części?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie