Karta Motorowerowa.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Karta Motorowerowa.

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kail Kail 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #113248 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

Cześć, witam wszystkich forumowiczów. Od dwóch lat mam kartę motorowerową. Aktualnie mam (rocznikowo) 17 lat. Mając kartę, muszę przystępować do egzaminu na AM? Czy w WK wymienić, kupić czy coś ?
    Jestem zielony w tej sprawie. Proszę o szybkie odpowiedzi, ponieważ niedługo ruszam na drogi 🙂
    Pozdrawiam, Cześć !

#113251 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Nie musisz nic robić tylko wymienić. Koszt do 100 zł 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #113252 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Taki sam temat co napisałeś był pisany już milion razy. – Myślę, że jak by się ładnie poszukało to i kombinacja liter była by podobna.

Poszukaj tutaj tych tematów: http://www.skuterowo.com/forums/forum/prawo-jazdy

#113253 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

romet727p10 napisał:

Nie musisz nic robić tylko wymienić. Koszt do 100 zł 🙂

A właśnie, że musi. A badania lekarskie może nie trzeba? W moim urzędzie na wymianę karty na prawko am chcą badania lekarskie.

Badania to koszt około 80 zł. Prawko około 100 zł. Co daje około 2 stówy.

#113256 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

Więc przepraszam za „dubla”, ale ten sezon mogę jeździć bez problemu na karte jeszcze ? Bo gotówkę będę miał dopiero pod koniec pierwszego miesiąca wakacji. Ewentualnie za 3 tygodnie, liczę od niedzieli bo w tedy będę miał swoją pierwszą 50-tkę.
    Dzięki i pozdrawiam

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #113257 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Jestem w takiej samej sytuacji jak ty 🙂 rocznikowo 17 . Musimy wymienić kartę do dnia 18-stych urodzin 🙂

#113260 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

Ja z Października 16-tego 😀
    Więc mam czas akurat do końcówki sezonu za 2 lata, hehe.
    Wracając do tematu, czyli muszę się przygotować na ewentualne odesłanie na badania lekarskie i inne duperele z tym związane, ale sam jako osoba niepełnoletnia mogę to zrobić bez wzywania „pomocy ojca” ?

#113261 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja mam 16 lat, w listopadzie będzie 17. Ogólnie mogę jeszcze rok jeździć na karcie, a w połowie następnego roku będę wymieniał na AM, o ile w tym roku nie zrobię prawka na A1, które mam w planach na wakacje.
    Nie jestem pewny, ale będzie twój Ojciec potrzebny w WK. Przykładowo ja gdy rejestrowałem dwa skutery na siebie, i wszędzie były moje dane, to ojciec ze mną jeździł i załatwiał, bez niego się nie dało. Również on podpisywał wszystkie kwity.

#113262 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

Wszystko można planować, ale potrzebne są fundusze. Ja moją „pulę” czyli 1500 zł wydam na skuterek. Do nauki przepisów wystarczy. Tzn. nie że nic nie wiem, ale długo nie jeździłem. Dlatego taka sytuacja :))

Jak skończę 17-tkę to jako prezent zrobie sobie AM 😀
    Dzięki, myślę, że temat już rozwiązany.
    Na przyszłość skorzystam z szukajki 🙂
    Dzięki, szerokości !

Odpowiedz do: Karta Motorowerowa.
Informacje o Tobie: