Karnister

czesc mam w domu jakiś staary karnister nawet nie wiem co tam bylo w nim czy ropa czy co paliwo i chce isc z nim na stacje tylko przydałoby go wypłukać można wodą wypłukać go ?

A skorodował w środku? Są jakieś syfy?

http://iv.pl/images/35186499831700837306.jpg

taki.. pachnię benzyną poodobno była ona uzywana do jakiegoś robika dawno temu jak jeszcze mnie nie było :D

Takżę no nie wiem co zrobić .

i wgl czy ten wąż sie tam zmiesci jakbym wlewał na stacji .... ?

przydatność tego kanistra to chyba tak z 10 lat temu została zjedzona przez rudą.
Jak w środku ma taki sam syf jak na zewnątrz to pozdrów ode mnie cieplutko swój filtr paliwa i dysze w gaźniku

Kiks2, nie cuduj, bo sobie narobisz kłopotu z nowo kupionym sprzętem. Albo kup plastikową 5l za 15-25 zeta
https://www.obi.pl/decom/product/OBI_Kanister_na_benzyn%C4%99_5_l/5642806
tylko na stacji może być droższa, albo ten stary wypłucz - nie wiem - denaturatem (wlej butelkę i dobrze zamieszaj, ale najpierw spróbój na sucho wywalić z niego co się da (ze środka) i powycierać z zewnątrz, żeby ci te syfy nie powpadały przy tankowaniu.
Ale bym był za użyciem nowego z plastiku.
Daleko masz do stacji...? Nie dojedziesz?
Nie martw się, zmieści się. Wszystkim się mieści :-)

Nie no dobra:) nie bede cudował z tym karnistrem ;p no wlasnie sie cykam bo moge nie dojechać no w sumie daleko nie mam 1km ;p nie no nie bede fulował manety i dojade :P albo pójde gdzięs i ten plastik kupie najtanszy i juz zobacze co zrobie potem jade :)

1 kilometr to se go można poturlać nawet jak zdechnie.
Ja lekki skuter pchałem 4,5 a ktoś tu kiedyś pisał że 20km turlał.

Weź od mamy litrowy słoik. Wystarczy ci, żeby dojechać na stację potem.

nie wolno w słoik na stacji. tylko w atestowane zbiorniki

plastik kupiony 5L

Że słoika nie można zatankować...? :-)))

nie można. do słoików można tylko zupę
za to Słoiki mogą tankować. jakie to pomieszane..

kiedys z wujem nam paliwa w samochodzie zabrakło , zostawiliśmy samochód , podeszliśmy na stację i dostaliśmy za friko jakąś bańkę 5l po benzynie więc ... a wydaje mi sie że aby pierwszy raz zalejesz z bańki/karnistra a potem możesz śmigać i lać prosto do baku .