Kara za odblokowanie skutera

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kara za odblokowanie skutera

Ten temat zawiera 30 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 31 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam, mam takie pytanie: Jakie są kary za jazdę odblokowanym skuterem bez prawa jazdy na motocykl?? Z góry dzięki; Pozdrawiam

Anonimowy

Wiem ze po odblokowaniu skuter staje się motocylkem. A za brak uprawnien do kierowania pojazdem jest 500zł.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

jezeli nieźle przegniesz pale to dostaniesz mandat odroczenie od prawa jazdy jezeli masz np.17lat no i starsi moga kolegium dostac ale tylko w takich ekstremalnych przypadkach

Anonimowy

Aha, a jak to wygląda w praktyce? Zna ktoś może takie przypadki?

Anonimowy

A mi się wydaje że liczy się to co jest w papierach …. Każdy skuter chyba jest odblokowany 🙂 Poza Chin? na raty bo tam by się pewnie gwarancje straciło …. Ale jak widzisz Policje to zawsze bez względu na wszystko zwalniaj do 40km/h – ja tak robie 😀 ostatnio przez 5 minut jechali zamną 40km/h i wkońcu wyprzedzili 😀

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

Mnie jak złapali(jechałem 86 km/h w terenie zabudowanym motorowerem) To dostałem mandat(mam skonczone 17 lat) i zabrali dowód i wysłali na badania techniczne z powodu podejrzenia że to nie jest motorower(większa pojemność niż 50 ccm) POZDRO

Anonimowy

Trudno powiedzieć, mnie jeszcze nigdy nie zatrzymali. Czytałem kiedyś na innym forum że koleś odblokował i poszedł do urzędu żeby mieć na piśmie że to motocykl a nie motorower. Ludzie nie wiedzieli co zrobić, wysyłali go od jednego do drugiego aż koleś się wkurzył i przestał za tym latać 😛 90% skuterów w polsce jest odblokowanych, a mojemu koledze Kingway Koyot leci czasami do 90km/h jak się rozbuja na 2km;p Te chińskie to lecę ile chcą.. zależy na jaki się trafi, a dwusuwy to do 45 i tyle a tam z czasem dotarcia wzrasta v-max;d

Anonimowy

Ja słyszałem jeszcze, że jak spowoduje się wypadek odblokowanym skuterem zarejestrowanym jako motorower, to traci się OC i wszystkie szkody trzeba pokrywac samemu (łącznie z uszkodzeniami drugiego pojazdu). To prawda?? Pzdr

Anonimowy

Jeszcze zależy w jakim mieście mieszkasz …. czy w dużym czy w małym …. A za przekraczanie prądkości no to jak najbardziej mandat dostaniesz …. Musisz się już pilnować:)

Anonimowy

PodLy napisał:

a mojemu koledze Kingway Koyot leci czasami do 90km/h jak się rozbuja na 2km;p Te chińskie to lecą ile chcą.. zależy na jaki się trafi, a dwusuwy to do 45 i tyle a tam z czasem dotarcia wzrasta v-max;d

Chyba licznikowe 🙂 Te liczniki są strasznie przekłamujące, mi po zmianie cylindra skiedyś skuter leciał 140 licznikowe 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 31 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie