kara za jazde 125 bez prawka

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 kara za jazde 125 bez prawka

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe R2_D2 R2_D2 4 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Mumin97
    Użytkownik

Witam mam pytanie co mi grozi jeśli będę jeździł moto 125 jeśli mam prawo jazdt kat b ale nie minęły 3 lata od kiedy zdałem?

Zdjęcie profilowe psi
    psi
    Użytkownik

Kierowca, który posiada prawo jazdy B, a kieruje motocyklem o poj. do 125 cm3 przed upływem trzech lat, grozi mandat w kwocie 300 zł (kierowanie pojazdem bez odpowiednich uprawnień).

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Kodi
    Użytkownik

w najlepszym razie 🙂 jak było w mym przypadku to mandat w wysokosci 500 zł oraz motorek na lawete bac osoba z odpowidnimi uprawnieniami przyjedzie i wróci nim do domu 🙂 w najgorszym lecz nie wiem napewno utracisz swoje prawo jazdy kat B

Zdjęcie profilowe psi
    psi
    Użytkownik

A nie mogłeś pchać motor do domu?

Kodi
    Użytkownik

niby mogłem 🙂 ale 30 km 🙂 ?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tu nie ma ze w najlepszym razie lub w najgorszym razie.
    jeżeli jesteś pełnoletni to:
    – masz jakąś kategorie ale niewłaściwą – 300 mandatu
    – nie ma żadnej kategorii – 500 mandatu
    Oczywiście dalej jechać nie możesz. Jeżeli przyjedzie ktoś kto ma uprawnienia i pojedzie dalej – nie ma problemu. Jeżeli masz życzenie postawić pojazd na nóżce i iść dalej pieszo – nie ma problemu (twoja sprawa).
    Laweta może być tylko w przypadku kiedy są wątpliwości co do stanu technicznego/przeglądu/ubezpieczenia lub ty poprosisz o zabezpieczenie motocykla bo nie masz nikogo kto po niego przyjedzie.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe R2_D2
    R2_D2
    Użytkownik
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie