Kapucyński piknik motocyklowy 2009!

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Kapucyński piknik motocyklowy 2009!

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #243115 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Miłośnicy jednośladów rozpoczynają sezon Kiełbaski, fasolka, motocykle i…….. Eucharystia

  Kamil Jakubowski

  Po raz kolejny Stowarzyszenie Alwernia, Klasztor Ojców Kapucynów oraz Lubelskie Stowarzyszenie Motocyklistów razem rozpoczynają sezon dla wszystkich miłośników jednośladów.

  Jesteś właścicielem motoru? A może masz skuter? Może wolisz pojazdy napędzane za pomocą Twoich mięśni czyli rowery? A może jeszcze nie masz żadnego pojazdu jednośladowego a marzysz by jakiś mieć Jeśli tak, to nasza impreza jest idealna dla Ciebie! Po raz kolejny Stowarzyszenie Alwernia, Bracia Kapucyni i Lubelskie Stowarzyszenie Motocyklistów zapraszają wszystkich miłośników jednośladów i wiatru we włosach na Piknik Motocyklowy. Odbędzie się on w dniu 9 maja 2009r. na terenie ogrodów przy klasztorze ojców kapucynów w Lubartowie.Każdy kto będzie chciał zaprezentować swoją maszynę na terenie ogrodu klasztornego, to za wjazd zapłaci jedyne 15zł, które zostaną pożytecznie wykorzystane. Punktem kulminacyjnym Otwarcia Sezonu Motocyklowego będzie uroczysta Eucharystia odprawiana przez księdza Tomasza „Dzikiego” Źwiernika, podczas której będziemy modlić się w intencji wszystkich motocyklistów, ich rodzin i przyjaciół. Ksiądz Tomasz pobłogosławi także wszystkie motocykle i inne maszyny obecne tego dnia na terenie ogrodu. Tego dnia każdy będzie mógł także skorzystać z sakramentu Pokuty i Pojednania. A po uczcie dla Ducha będzie także coś dla ciała i dla ucha.

  Każdy z obecnych na terenie ogrodu przyklasztornego będzie mógł posilić się wojskową fasolką, kiełbaskami z grila czy przepysznymi plackami ziemniaczanymi przygotowanymi według specjalnej receptury ojców kapucynów. Podczas tego niezwykłego spotkania będzie także możliwość zakupienia koszulek z logiem pikniku. Na koniec będzie gratka dla melomanów. Wystąpi, znany w Lubartowie i nie tylko zespół Suondproof, gwarantujący świetną zabawę.

  Zapraszamy także wszystkich do komentowania tego dzieła. Jeśli jesteś za – napisz, jeśli jesteś przeciw napisz to tym bardziej. Czekamy także na propozycje, co możemy zrobić by taka impreza był jeszcze ciekawsza.

  #243116 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  może byc ciekawie, wpadnę na 80% 🙂

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #243117 Odpowiedź

  Anonimowy
  • Postów: 0

  Było extra 🙂 , warto było przejechać te 25 km na ten zlocik 😀 . Czekamy na następne zloty 😉 , teraz zamierzamy z kumplem wybrać się nawet do Lublina 😀

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Kapucyński piknik motocyklowy 2009!
Informacje o Tobie: