kapie z filtra powietrza

heya:)
Posiadam Keeway Fac,t 2T i mam problem z filtrem powietrza a mianowicie jakis czas zaczelo z niego poprostu kapac i po dłuzszym staniu była pod nim taka plama, wyczysciłem to znaczy wymieniłem na nowy chodzi o gąbke i jakis czas był spokój i po 1 tyg znowu to samo znów rozkreciłem filter no i jest w nim mokro, nie ze gabka tylko poprostu od strony gaznika (po obudowie jest mokro) czaicie o co chodzi i własnie nie wiem co z tym fantem zrobic uzywam oczywiscie najgorszego oleju czyli miksol, mój nastepny zakup to bedzie napewno castrol ale ten olej juz musze wyjezdzic do konca... prosze o odpowiedz co z tym zrobic czy to moze własnie wina miksola:/

Za duży poziom paliwa w komorze pływakowej.

mixol do skutera omg

DooOminO napisał:

mixol do skutera omg

Co ty chcesz od mixolu? Olej jak każdy inny..

Zamiast Mixolu możesz używać Orlen Platinum. Po co przepłacać za Castrol?

Na Mixolu też chodzi tylko co 500 - 1000 km trzeba zdejmować głowicę i drapać nagar.

ale skuter na mixola nie zasłużył

Ja dwa razy w życiu użyłem Mixolu i stwierdzam, że skoro stać mnie było na kupno skutera to powinno być stać mnie i na utrzymanie go dlatego Mixolu nie stosuję.

Co do Castrol ActEvo Scooter to daje radę i nie zaciera się jakoś tylko perfidnie dymi na zimno i cuchnie aż się modlę żeby sąsiedzi nie mieli akurat okien otwartych.

Co do cieknięcia oleju z filtra powietrza to ja mam to od dawna. Ale jakoś tak jeżdżę i nic się nie dzieje.

wiecie mi to nie przeszkadza ale mam jezdzi tez skuterem tym do pracy i lamentuje bo plama pod skuterem zawsze jest

ja dokładnie nie wiem co to jest czy to plama czy to paliwo ale jest mokro i leci to wszystko od gaznika, moze tak jak kolega napisał wczesniej ze za duzo paliwa jest... to powiedzcie jak to zrobic jak to naprawic zeby było dobrze... bardzo prosze o pomoc a co do miksola to ja sie zgadzam ze to syf a i ten orlen to słyszałem ze polecaja przynajmniej tak nie dymi jak na miksolu heh:)))

FENDT napisał:

wiecie mi to nie przeszkadza ale mam jezdzi tez skuterem tym do pracy i lamentuje bo plama pod skuterem zawsze jest
ja dokładnie nie wiem co to jest czy to plama czy to paliwo ale jest mokro i leci to wszystko od gaznika ale przez filter, moze tak jak kolega napisał wczesniej ze za duzo paliwa jest... to powiedzcie jak to zrobic jak to naprawic zeby było dobrze... bardzo prosze o pomoc a co do miksola to ja sie zgadzam ze to syf a i ten orlen to słyszałem ze polecaja przynajmniej tak nie dymi jak na miksolu heh:)))

Dołączam się do pytania, pod moim huraganem ostatnio też widze plamy z filtra powietrza, wystarczy wyregulować gaźnik ?

poziom paliwa sam się nie przestawia
na 95% membrana jest nieszczelna i cofa mieszankę do gaźnika

membrama jest ok tylko jezeli ma dozownik to to jest normalne tez tak mialem.

DooOminO napisał:

membrama jest ok tylko jezeli ma dozownik to to jest normalne tez tak mialem.

jeśli cieknie z obudowy to nie jest normalne

Cieknięcie pod filtrem jest normalne, przynajmniej u mnie po długiej jeździe coś tam skapie i przestaje ;)

U mnie zawsze byla plama pod skuterem.