kapie z filtra powietrza

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Keeway kapie z filtra powietrza

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe DooOminO DooOminO 7 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe FENDT
    FENDT
    Użytkownik

heya:)
    Posiadam Keeway Fac,t 2T i mam problem z filtrem powietrza a mianowicie jakis czas zaczelo z niego poprostu kapac i po dłuzszym staniu była pod nim taka plama, wyczysciłem to znaczy wymieniłem na nowy chodzi o gąbke i jakis czas był spokój i po 1 tyg znowu to samo znów rozkreciłem filter no i jest w nim mokro, nie ze gabka tylko poprostu od strony gaznika (po obudowie jest mokro) czaicie o co chodzi i własnie nie wiem co z tym fantem zrobic uzywam oczywiscie najgorszego oleju czyli miksol, mój nastepny zakup to bedzie napewno castrol ale ten olej juz musze wyjezdzic do konca… prosze o odpowiedz co z tym zrobic czy to moze własnie wina miksola:/

Zdjęcie profilowe degename
    degename
    Użytkownik

Za duży poziom paliwa w komorze pływakowej.

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

mixol do skutera omg

.. Bez polskich znak’o’w .
    Zdjęcie profilowe lop16
    lop16
    Użytkownik

DooOminO napisał:

mixol do skutera omg

Co ty chcesz od mixolu? Olej jak każdy inny..

Kingway Coliber 4T 50 – <6000km
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Zamiast Mixolu możesz używać Orlen Platinum. Po co przepłacać za Castrol?

Na Mixolu też chodzi tylko co 500 – 1000 km trzeba zdejmować głowicę i drapać nagar.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

ale skuter na mixola nie zasłużył

.. Bez polskich znak’o’w .
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Ja dwa razy w życiu użyłem Mixolu i stwierdzam, że skoro stać mnie było na kupno skutera to powinno być stać mnie i na utrzymanie go dlatego Mixolu nie stosuję.

Co do Castrol ActEvo Scooter to daje radę i nie zaciera się jakoś tylko perfidnie dymi na zimno i cuchnie aż się modlę żeby sąsiedzi nie mieli akurat okien otwartych.

Co do cieknięcia oleju z filtra powietrza to ja mam to od dawna. Ale jakoś tak jeżdżę i nic się nie dzieje.

Zdjęcie profilowe FENDT
    FENDT
    Użytkownik

wiecie mi to nie przeszkadza ale mam jezdzi tez skuterem tym do pracy i lamentuje bo plama pod skuterem zawsze jest

ja dokładnie nie wiem co to jest czy to plama czy to paliwo ale jest mokro i leci to wszystko od gaznika, moze tak jak kolega napisał wczesniej ze za duzo paliwa jest… to powiedzcie jak to zrobic jak to naprawic zeby było dobrze… bardzo prosze o pomoc a co do miksola to ja sie zgadzam ze to syf a i ten orlen to słyszałem ze polecaja przynajmniej tak nie dymi jak na miksolu heh:)))

Zdjęcie profilowe FENDT
    FENDT
    Użytkownik

FENDT napisał:

wiecie mi to nie przeszkadza ale mam jezdzi tez skuterem tym do pracy i lamentuje bo plama pod skuterem zawsze jest
    ja dokładnie nie wiem co to jest czy to plama czy to paliwo ale jest mokro i leci to wszystko od gaznika ale przez filter, moze tak jak kolega napisał wczesniej ze za duzo paliwa jest… to powiedzcie jak to zrobic jak to naprawic zeby było dobrze… bardzo prosze o pomoc a co do miksola to ja sie zgadzam ze to syf a i ten orlen to słyszałem ze polecaja przynajmniej tak nie dymi jak na miksolu heh:)))

Zdjęcie profilowe Potos
    Potos
    Użytkownik

Dołączam się do pytania, pod moim huraganem ostatnio też widze plamy z filtra powietrza, wystarczy wyregulować gaźnik ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie