Kamizelki "rozpoznawcze" dla "sląskiej grupy"

Ludziska Sebol mialby mozliwość zamówienia kamizelek "rozpoznawczych" dla ludzi ze sląska

Spoko, jakie i po ile

jak jakieś szczegółowe to się pisze na to

Jak by taka kamizelka miała wyglądać ? Przypuszczalna cena ?

Jeśli można to jestem za takimi kamizelkami :) a na Grillowanie może się wybiorę , by poznać tych dla których skuter to nie tylko przysłowiowy "kibel" :) a trasa do Częstochowy może być ciekawa :D
Mario - chyba wiem kim jest Twoja żona :D hee he powiązałem fakty PZU itd :D pozdro z Rudy SL

Witam wszystkich wzór kamizelki jest już wrzucony na serwer i znajduje się pod linkiem http://www.samotnewilki.cba.pl/pliki/wzor.jpg
Cena 20 zł za sztukę. rozmiar wedle uznania wcześniej zamówiony.

Link nie działa...

Tak na marginesie jestem pomysłodawcą i założycielem grupy motorowerowej Lonely wolves. Jest to plan daleko idący już na dzień dzisiejszy mamy moderatora stron oraz serwis który jest w stanie sprzedawać części oraz serwisować nasze maszyny w promocyjnych cenach dla klientów z kartą członkowską grupy. Chętnych sponsorów jest kilku lecz mają warunek, warunkiem jest przynajmniej 20 sztywnych członków i wykazanie się że grupa się rozwija. Po wstąpieniu do grupy twoje życie nic się nie zmieni poza tym że już nie będziesz jeździł solo jako nieznany nikomu XY lecz jako np. Siwy z Lonely Wolves. Moje starania dążą do tego aby nasza grupa była rozpoznawalna i kojarzona z skuterami jak i motorowerami. W Polsce jest mnóstwo "grup" ale przeważnie są to grupy przyjaciół my tworzymy pierwszą oficjalną grupę motorowerową. Nie tylko z samej nazwy. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z regulaminem umieszczonym na naszej stronie i zapisywanie się do grupy. Sam nie zrobię nic ale w grupie możemy wiele. W razie jakich kolwiek pytań walcie na wszystkie odpowiem z przyjemnością.

vibbom musiałeś źle z kopiować bo mi otwiera ale spoko podaj e-maila to zaraz ci prześle

Ja myślałem raczej o kamizelce która miała by coś wspólnego ze sląskiem,a nie tylko napis grupa motorowerowa Lonely Volves.Bardziej myślałem o kamizelce z napisem Skuterowo.com - Oberschlesien,lub coś w tym stylu.

z tego dziadka to jest jajcarz

napis Skuterowo.com całkowicie odpada ze względu na fakt iż nikt nie będzie sponsorował im reklamy. Co do reszty to temat jest do omówienia i zawsze możemy go przedyskutować w gronie 21 na wyjeździe bo też się wybieram, a tak na marginesie sam napis górny Śląsk bez względy na język jakim jest napisany nic nie znaczy tylko położenie, nasuwa się automatycznie pytanie ale czego? huru

Oberschlesien lub Górny Śląsk - jak kto woli to kraina w której się urodziłem,zyję i tutaj dokonam swojego żywota.Jest mi ta kraina bardzo bliska bo stąd pochodzą wszyscy moi przodkowie.Na codzień używam śląskiej gwary bo tak zostałem wychowany,tak wychowałem swoje dzieci,a one tak wychowują swoje dzieci.Może dla Ciebie Górny Śląs nic nie znaczy,dla mnie znaczy wiele,to jest moje miejsce na ziemi.

Dziadek100 napisał:

Oberschlesien lub Górny Śląsk - jak kto woli to kraina w której się urodziłem,zyję i tutaj dokonam swojego żywota.Jest mi ta kraina bardzo bliska bo stąd pochodzą wszyscy moi przodkowie.Na codzień używam śląskiej bo tak zostałem wychowany,tak wychowałem swoje dzieci,a one tak wychowują swoje dzieci.Może dla Ciebie Górny Śląs nic nie znaczy,dla mnie znaczy wiele,to jest moje miejsce na ziemi.

za to powinienes od kazdego slazoka dostac skrzynia browara

chlopie szacun jak pieron :-) Górny Slunsk to dla mnie nie tylko miejsce na mapie polski , lecz cos co kocham najbardziej na swiecie ,
tu sie urodzilem , tu wychowalem i tu spoczne

Pozdro dla kumatych ;)

wystarczy napisac SLASKI FAN CLUB gora SKUTEROWY na dole a w srodku skuter maly obrys, to wszystko w kształcie koła jak sie spotkamy to pokaze

jak dla mnie może być a między paskami Oberschlesien i to dupnymi drukowanymi literami

Dziadek źle mnie zrozumiałeś osobiście też jestem hanysem od dziada pradziada lecz np. dla gorola to nic nie będzie oznaczało z niczym się nie kojarzy jak tylko z naszym położeniem jeśli chcecie kamizelki nie ma sprawy zrobi się jakie chcecie. Proponuje zamiast dyskusji prześlijcie kilka propozycji w formie jpg

Mario musisz pamiętać iż każdy dodatkowy napis to koszt i może się okazać że ten dupny napis między pasami podniesie cenę kamizelki

przywioze i pokaze wam taką kamizelke ja juz mam z innego klubu

Podwójny, sorki.