Kamera na kask do skutera

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Kamera na kask do skutera

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe lukas34 lukas34 3 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dzej
    dzej
    Użytkownik

cześć tak jak wyżej jakaś dobra kamera ? do 150 zł ? znajdzie się bez zacinania się i dobra jakość .

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Na przykład taka:
    http://www.aliexpress.com/item/2014-1080p-sj4000-1-5-Inch-TFT-Full-HD-Sport-DV-With-Wifi-Portable-Action-Camera/32270997233.html

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe ErykKos
    ErykKos
    Użytkownik

nie wiem czy znajdziesz dobrą za 150 zł, al po wpisaniu w google „kamera na kask” wyskakuje pełno ofert

Zdjęcie profilowe Leonardo
    Leonardo
    Użytkownik

polecma mante mm 336 250zł wiem ze drożej ale jest naprawde dobra i porównywalna do Go Pro

———————————
    Romet Router Grande 2014 – Sprzedany
    Junak 901F 2015
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Za 150 nie ma dobrych. Po prostu nie ma. Jak nie zależy Ci na jakości, to bierz to co pod ręką – wyboru nie masz, każda będzie nagrywać badziewnie. Najtańsza chyba która nagrywa dobrze (FullHD) to SJCAM-SJ4000, no ale te minimum 320,- musisz wyłożyć. Nie ma zmiłuj. Albo dobra, albo tania.

Kymco Downtown 125i

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe watermelon
    watermelon
    Użytkownik

SJ4000 dowolnej firmy – tanie i dość dobre. Nie wiem jak inne firmy, ale tracer dorzuca sporo akcesoriów do mocowania w różnych miejscach.

Romet RXL eco 50 4T (2013) – pyr pyr pyr pyr || Honda PCX 125 (2018) – wziuuuu
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

W tej cenie to raczej nie znajdzie się nic dobrego. Lepiej trochę dorzucić i mieć lepszy sprzęt.

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

elise napisał:

W tej cenie to raczej nie znajdzie się nic dobrego. Lepiej trochę dorzucić i mieć lepszy sprzęt.

Dokładnie, nie ma szans. Widziałem kiedyś wideo z takiego szmelcu i powiem, że nawet numerów tablic nie da się z tego rozczytać. Nie mówiąc już o kręceniu po zmroku i stabilizacji.

Chyba lepszym pomysłem byłoby kupienie używanej Go Pro 2, ewentualnie Sony Action Cam.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

SJCAM SJ4000 to jest zupełne najtańsze minimum jeśli chcesz coś widzieć na nagraniu w dzień czy w nocy

Smart Fortwo(prawie skuter :D)
    Zdjęcie profilowe Vinnie
    Vinnie
    Użytkownik

Leonardo napisał:

polecma mante mm 336 250zł wiem ze drożej ale jest naprawde dobra i porównywalna do Go Pro

250, to nie dużo jak za dobrą kamerę. Miał z nią ktoś jeszcze do czynienia?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie