Kącik niemerytoryczny bystrej wody (na pohybel użytkownika H2O). :-)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tutejszej *społeczności lokalnej* (stałych bywalców forum i tych z doskoku) oraz na podstawie własnych obserwacji postanowiłem, że wypada tutaj utworzyć taki oto wątek. I można klepać tutaj o wszystkim i o niczym. Wskazane jednak są tutaj wpisy niemerytoryczne, oraz wszelakie publiczne wycieczki (również te pod publiczkę). Do mnie, ale i nie tylko do mnie. Awanturki i awantury, dyskusje, dywagacje i wszelakie spekulacje. Krzesajmy iskry, albo zapalajmy draskę i nieśmy światu ten kaganek oświaty. Zobaczymy jak to się rozwinie.
Kot filozof zaprasza. ;-)
*
Mój drogi pamiętniczku...
Czy każdy posiadacz chinola to chinolony? Nie, bo są jeszcze kymkańce i betłyny. I one są zazwyczaj... na przodku. I OK. Jakość określa byt.
A co tutaj zrobić z Junakami? ;-)

No cos ty. Przecie to ja jestem ten najgorszy i najbardziej niechciany. Nie schlebiaj sobie ;]

"Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom "
Naprzeciw czemu??? Przeciez my Cie tu wszyscy ignorujemy to skad te..............oczekiwania. :):):):):)

Rewelacja. Raptem dwa wpisy niemerytoryczne i ktoś mi zupełnie nieznajomy z pełnym *pół-wiaderkiem* pomyj. Jak miło. ;-)
*
I mamy już pozamiatane w tym temacie, a miało być tak miło. Phh.
Wiedziałem, że to jednak ja jestem najlepszy. Gawędziarz tylko, ale zawsze to coś czym się mogę chełpić na swojej dzielni. ;D

A można pisać po pijaku czy tylko po trzeźwemu? Ja dorwałem już czteropak Żubra za 8,00 zł w Żabce...

No wiesz Rysiowaty, ty to zrobisz zaraz tutaj wielką kupę, ale jednak... wal śmiało. ;DDD

Ale wali. Odświeżam temat. Piszta, bo mi smutno jest. ;DDD

Skończyłem czteropak Żubra, jeśli to coś zmieni...

:P

Eadem i jak samopoczucie dzisiaj ??? ;D

W porządku nawet, lekko suszy.

Ech, Boże - mówię Wam, że naprawdę... Wiecie o co chodzi?

Zazwyczaj to chodzi jednak tylko i wyłącznie o... PIENIĄDZE. Dziki kraj. Rysiowaty, polewaj. Twoja kolej. :-)
*
I wyżal się wreszcie co ciebie tam uwiera na tej twojej duszy. A nawet i publicznie. Potem wszystko będzie już... prostsze, łatwiejsze i życie stanie się prawdziwą bajką. O takim pewnym księciu i siedmiu (należycie wyposażonych i szczodrze obdarzonych przez los) księżniczkach. ;DDD

Psu nigdy nie ufaj, ale byle jakiemu kotu to ufaj zawsze. ;P

W nawiązaniu do...
...
http://www.skuterowo.com/forums/topic/opinie-zipp-toxic-50-2t-2-kola-za-3-kola/page/2#post-177601
*
Eee, nie przesadzaj. Grunt, że napisał poprawną polszczyzną. W pewnym sensie. Ja człenia jednak zrozumiałem, a też jestem dość wybredny w odbiorze. ;-)
*
Takie mamy forum i trzeba z tym żyć. I żyjemy sobie dalej.
*
Wombat pisze zawsze pierwsze zdanie z małej litery (to jego znak rozpoznawczy, niezależnie od danego profilu forum) i nieustannie walczy o lepsze jutro ze swoim tuningowanym Junakiem w 2T (W PCX-ie pewnie już tak *szeroko* sobie nie pogrzebie).
Seba się zafokusował na kategorie prawa jazdy różnego kalibru i tematykę z tym związaną (oraz produkty marki... KYMCO). Only.
Rysiowaty naparza tutaj cały czas o różnorakich testowanych przez niego... olejach do swoich chińskich popylaczy z silnikami 2T (niewykluczone, że zbiera sobie też opakowania po tych olejach i ustawia rządkiem na... półeczkach w jakiejś pakamerze).
Eadem zawsze drąży dany temat, aż do bólu (zawsze szuka tego... złotego środka).
Raven jest pod sugestywnym wpływem Wombata, ale też umie myśleć samodzielnie. ;P
...
Benito, B4rtek i setka innych ludków *odwiedzających* to forum co dnia... pewnie poszła teraz na grzyby. I mają rację. ;P

Mam na tym forum (na każdym zresztą w którym jestem zarejestrowany) tylko jeden profil. Od zawsze. Uznaj to za dogmat. Tak po prostu jest. Widze że uparcie mi wpajasz posiadanie kilku kont- ale mylnie.
Nie mieści mi sie w głowie sens i potrzeba utrzymywania na jakimkolwiek forum dwu kont- żeby sie samemu po pleckach poklepywać czy jak? Zasadność tego jest dla mnie nie zrozumiała i zerowa. I nawet jeżeli coś pieprze to robie to pod własnym nickiem.
btw,
Myślę że jak kupie coś od hondy to i tak sobie pogrzebie bo z tego sie nie wyrasta - a układy PGM-FI hondy akurat znam bardzo dobrze.

"Raven jest pod sugestywnym wpływem Wombata"

Sugestywnym????? Niemal.... hipnotycznym :):):)

"....ale też umie myśleć samodzielnie. "

Nie odnotowałem jeszcze tego faktu :):):)

Czytakuj, a wrodzona złośliwość człowieka jest podobno... domeną ludzi inteligentnych. ;P

ale wpływu czy samodzielności? - bo sie gubie.

Benito, B4rtek i setka innych ludków *odwiedzających* to forum co dnia... pewnie poszła teraz na grzyby. I mają rację. ;P

Rozszyfrowales mnie bezblednie. Przyjechalem sobie do domku w lesie hondą (wreszcie w pelni legalnie) i od tygodnia zbieram grzybki i popijam piwko (oczywiscie ciagle pracujac przy okazji) :)
Poczatki na tym forum mnie nauczyly jednego - trzeba miec do niego ogromny dystans bo zbyt wiele osob ma ambicje na prezydenta. Nie po to fora powstały.

a ty bido ze swoimi ambicjami nie możesz się przebić? :).
do KAŻDEGO forum trzeba mieć dystans.