Junak rs 125 pro vs romet z one r 125vs romet division

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #673977
    Wojtas
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

    Witam wszystkich
    Zastanawiam się nad kupnem motocykla 125 i rozważam trzy propozycje, junaka rs125 pro, rometa z- one 125r i rometa division 125 fi. Motocykl będę użytkował w mieście, ale chciałbym też raz na jakiś czas wybrać się na jakiś wypad poza miasto ze swoją kobietą, przejażdżki do 100-150km. Mam 182 cm wzrostu, ważę niecałe 80kg. Co polecacie? A może w tej półce cenowej proponujecie jakiegoś innego nakeda. Markowe sprzęsty mnie nie interesują, gdyż zauważyłem, że płaci się tam za markę, a przy naprawach koszty są kilkukrotnie wyższe niż w japończykach. Pozdrawiam

    #673987
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    nie wiem gdzie zauważyłes że w markowych sprzetach płaci sie za marke. raczej płaci sie za jakość, trwałość i zupełnie inne osiagi

    #673988
    Wojtas
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

    Prosiłem o odpowiedź w temacie

    #673990
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    w temacie to można tak:

    przymierz sie do każdego – i nie da sie inaczej stwierdzic który bedzie dobry dla ciebie
    a jakościowo to ta sama półka

    #673992
    Wojtas
    Uczestnik
    • 1
    • 3Postów:

    To wiadomo, ale czy ktoś z forum ma takie ma jedną z tych maszyn i może coś o nich powiedzieć? Podobno w junaku sporadycznie są problemy z szarpaniem przy średnich prędkościach obrotowych, czy każdy model to ma?

    #673998
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    w każdym z nich są sporadyczne problemy z “czymśtam” bo to chińczyki. czasem problemem jest głównie brak czesci zamiennych do szybkiej naprawy. i m.in to je odróżnia od markowych sprzetów ze stokami cześci w europie. no i fakt że pewnie bedziesz ich potrzebował 5x rzadziej.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button