Junak raw 50

witam jestem tu nowy ale przedstawie sprawe najbardziej jasno jak potrafie.
Zakupilem nowego junaka raw 50 ,motorower ma juz jakies 3 tygodnie,motorower zostal dostarczony po zakupioniu w <u><u>sklep</u>.jednoslad.pl">sklepie</u> internetowym fabrycznie nowy z zerowym przebiegiem,zalany wacha(plywak zanuzony,benzyna w przewodach sprawdzalem).po kombinacji w kranikami <u><u>paliwa</u>/“>paliwa</u>(glowny i rezerwa)junak odpalił z elektrycznego zapłonu bez preoblemu,po zrobieniu standardowego karniaka zauwazylem ze dosyc szybko <u><u>gasnie</u>/”>gasnie</u> ale rozumiem chlodny <u><u>silnik</u></u> itd.jednak co mnie rowniez zastanawilo to ze ani dlugie swiatla nie zalaczaly ani <u><u>kierunkowskazy</u>">kierunkowskazy</u> nie dzialaly.ale dobra poniewaz nie mialem rejestracji a wiadomo ze w dobie pandemii chwilę to trwałó musialem sie wstrzymac z kolejna jazda na dwa tygodnie,motorower stał na zewnatrz przykryty pokrowcem z wyciagnietym akumulatorem.po dwoch tygodniach od otrzymania blach odpalam junaka i tutaj nie odpala ani z elektrycznego zapłonu a z kopniaka odpalił ze s 3 razy po czym chwilę póżniej gasł.Przy kilkunastu próbach z elektrycznym zapłonem junak zaczął tracić moc,swiatła umierały ,prędkościomerz umierał a elektryczny zapłon przestał zaskakiwać na dobre.Jak dla mnie wyglądało to na problem głownie z elektryką,po sprawdzeniu <u><u>akumulatora</u></u> który jak sie okazało jest w pełni sprawny i naładowny utchnąłem w kropce.W tym momencie zacząłem sprawdzać wszystko po kolei ,czyli czy jakie kolwiek przewody sie nie rozłączyly,czy wacha nadal płynie,<u><u>świeca</u></u> czy czysta,gażnik wyregulowany wszystko to co byłem w stanie sprawdzić nie uszkadzając przy tym gwarancji.Jestem zdumiony że fabrycznie nowy sprzęt działął i poprostu przestał.Jesłi ktokolwiek ma jakiś pomysł lub dobrą rade będę bardzo wdzięczny bo w tym momencie jedyne co mi pozostało to chyba tylko reklamacja.dzieki

gwarant.