Junak NK 125 lub ZIPP VZ- 3 125, kika pytań, gdzie kupić?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #295759
  Vector32
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witajcie, chciałbym kupić motocykl wymieniony w temacie, mieszkam w Wielkopolsce, Obdzwoniłem wszystkie sklepy w województwie i lipa, nigdzie nie jest dostępny. Znalazłem jednego na śląsku, drugiego w Siedlcach. (mógłbym zakupić z dostawą do domu) tylko jak później z serwisem? Czy takowy można po prostu wykonać w miejscu, które prowadzi sprzedaż Junaków (ZIPP`ów)? Czy nie stracę wtedy gwarancji?
  Czy jest w ogóle szansa by znaleźć serwis, który się tym zajmie? w sytuacji, gdy motocykl nie został u nich zakupiony?
  Zapewne usłyszę „odpuść sobie chińczyka” itp. itd. Jakiś czas temu zakochałem się w Kawasaki En-r6, myślę, że Junak (tudzież bliźniak Zipp) trochę go przypomina, a z racji, że mogę poruszać się tylko 125-tką. (nigdy nie udało mi się kupić używanego auta, z którego byłem zadowolony) motocykl musi być nowy, niestety mam ograniczony budżet 🙁
  Dodam jeszcze, że będzie to mój pierwszy motocykl,

  #295761
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 891

  dowolny punkt sieci serwisowej danej marki realizuje gwarancje – o ile tylko motór nie jest dłubany. Jeżeli kupujesz dłubanego to masz raczej gwarancje dealera niż fabryczną.

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button