Junak 904. Czy warto go kupywać ?

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #292337
  Remek
  Uczestnik
  • Postów: 4

  Siemanko.
  Problem mianowicie polega na tym że są różne opinie na temat firmy Junak.
  Mój kolega ma Junaka z 2010 i nic mu sie dotychczas nie zepsuło, a kiedy czytam o nich na forum opinie są złe i piszą żeby nie brać bo chinol.
  Napiszcie jakie jest wasze zdanie i czy warto kupywać nowego Junaka czy używanego 2T.

  #292349
  Druid
  Uczestnik
  • Postów: 2 876

  W zasadzie sam sobie zadałeś pytanie i odpowiedziałeś. Ci, którym się psuje – mówią ^chinol^ i odradzają. Ci, którym się nie psuje, albo sami z łatwością naprawiają – mówią, że tylko leją paliwo i jeżdżą. Na jaki egzemplarz trafisz zależy od Twojego szczęścia. Jeżeli kupisz nowego ^chinola^, pracowicie podokręcasz wszystkie śrubki i będziesz go po ludzku traktował, to pojeździsz. Musisz mieć jednak świadomość, że daleko tym konstrukcjom do Yamahy, Hondy, czy Piaggio… Problem polega na tym, że jak kupujesz używanego markowego od nieznanej osoby, to też nie wiesz jak był traktowany i jakich części użyto do ewentualnych napraw… Wybór należy do Ciebie… ;)))
  I pamiętaj firma Junak, to firma importera, a nie producenta…

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

  #292449
  Jodyna
  Użytkownik
  • Postów: 39

  Znaczek na czymkolwiek to raz, a dystrybucja w danym kraju to dwa. Dystrybucja wraz z serwisem. 😉
  >
  Niemiecki ^chiński^… skuter, biegowe moto-zorro lub jakikolwiek quad, jest zazwyczaj nieco lepszy w dalszej eksploatacji kolejnego zwykłego użytkownika, niż ten sam chiński sprzęt, a dystrybuowany na naszym własnym poletku. Dlaczego?
  Bo nasi już pdf-a z instrukcjom montażu nie dostali. Ewentualnie… Acrobat Reader jest dla nich jak ta… mątwa z otchłani niepewnej głębi. ;]
  *
  Nawet w krajach ^producenta^ nie ma niczego różowego. A jednak, bo jest walka o byt dnia następnego. :]
  >
  http://pojechana.pl/2013/07/tajwan-a-chiny/

  #292454
  pustelnig
  Uczestnik
  • Postów: 76

  Praktycznie każdy chińczyk i chińsko-polski ma bardzo podobne silniki (qmb i fmi) a to są dość niezawodne silniki. Junak zwykły chińczyk, może trochę lepszy. Jak się zdecydujesz będziesz musiał go elegancko dotrzeć i czasem poprzykręcać śrubki.
  W skrócie: jak dbasz to masz!

  #292504
  Berg
  Uczestnik
  • Postów: 817

  Remek, Ci którym się nie psuje, nie piszą nigdzie że jest super, bo co mają pisać? Że znów zatankowali?

  #303647
  Piotr Jewula
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Ja mam junak 904 125cm3 od miesiąca zrobiłem 1500km i po za paroma śrubami które się poluzowały to wszystko jest ok kupiłem oczywiście nowego

  #716598
  Piotr Jewula
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Ja mam 904 od 2016 zrobiłem prawie 20 tys km silnik przerobiony od nowości na 124 cm i śmiga bez żadnych problemów plastiki są trochę lipne i światła jak ktoś kupi 904 albo 126 to obrazu trzeba wypruć wydech bo w kolanku jest rurealizowany mniejszej średnicy żeby go zdławić. Ogólnie polecam .

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button