Junak 904. Czy warto go kupywać ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Junak 904. Czy warto go kupywać ?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Piotr Jewula 3 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Remek
    Remek
    Użytkownik

Siemanko.
    Problem mianowicie polega na tym że są różne opinie na temat firmy Junak.
    Mój kolega ma Junaka z 2010 i nic mu sie dotychczas nie zepsuło, a kiedy czytam o nich na forum opinie są złe i piszą żeby nie brać bo chinol.
    Napiszcie jakie jest wasze zdanie i czy warto kupywać nowego Junaka czy używanego 2T.

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

W zasadzie sam sobie zadałeś pytanie i odpowiedziałeś. Ci, którym się psuje – mówią ^chinol^ i odradzają. Ci, którym się nie psuje, albo sami z łatwością naprawiają – mówią, że tylko leją paliwo i jeżdżą. Na jaki egzemplarz trafisz zależy od Twojego szczęścia. Jeżeli kupisz nowego ^chinola^, pracowicie podokręcasz wszystkie śrubki i będziesz go po ludzku traktował, to pojeździsz. Musisz mieć jednak świadomość, że daleko tym konstrukcjom do Yamahy, Hondy, czy Piaggio… Problem polega na tym, że jak kupujesz używanego markowego od nieznanej osoby, to też nie wiesz jak był traktowany i jakich części użyto do ewentualnych napraw… Wybór należy do Ciebie… ;)))
    I pamiętaj firma Junak, to firma importera, a nie producenta…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe Jodyna
    Jodyna
    Użytkownik

Znaczek na czymkolwiek to raz, a dystrybucja w danym kraju to dwa. Dystrybucja wraz z serwisem. 😉
    >
    Niemiecki ^chiński^… skuter, biegowe moto-zorro lub jakikolwiek quad, jest zazwyczaj nieco lepszy w dalszej eksploatacji kolejnego zwykłego użytkownika, niż ten sam chiński sprzęt, a dystrybuowany na naszym własnym poletku. Dlaczego?
    Bo nasi już pdf-a z instrukcjom montażu nie dostali. Ewentualnie… Acrobat Reader jest dla nich jak ta… mątwa z otchłani niepewnej głębi. ;]
    *
    Nawet w krajach ^producenta^ nie ma niczego różowego. A jednak, bo jest walka o byt dnia następnego. :]
    >
    http://pojechana.pl/2013/07/tajwan-a-chiny/

… ?
    Zdjęcie profilowe pustelnig
    pustelnig
    Użytkownik

Praktycznie każdy chińczyk i chińsko-polski ma bardzo podobne silniki (qmb i fmi) a to są dość niezawodne silniki. Junak zwykły chińczyk, może trochę lepszy. Jak się zdecydujesz będziesz musiał go elegancko dotrzeć i czasem poprzykręcać śrubki.
    W skrócie: jak dbasz to masz!

Max Power Maximum
    Zdjęcie profilowe Berg
    Berg
    Użytkownik

Remek, Ci którym się nie psuje, nie piszą nigdzie że jest super, bo co mają pisać? Że znów zatankowali?

Kymco MILER 125 (bogatsza wersja Grand DINK)

Piotr Jewula
    Użytkownik

Ja mam junak 904 125cm3 od miesiąca zrobiłem 1500km i po za paroma śrubami które się poluzowały to wszystko jest ok kupiłem oczywiście nowego

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie