Junak 903 race. Pomoc i opinie

Witam! W zeszłym roku kupiłem skuter. Powiem szczerze że nie była to dobra decyzja gdyż jazda jest po prostu "nudna" mimo że skuter jedzie 90km/h.
Teraz poszukuję jakiejś biegówki. Wczoraj przypadkowo wpadłem na ślicznego JUNAKA 903 Race. I teraz pytanie do was: Co o nim sądzicie? Co da wymiana cylindra na 72 bo 50 raczej nie da rady;o...Czy jest wygodny?

Pozdrawiam !

To jest kawał dobrego niezawodnego sprzętu. Firma ma już ugruntowaną pozycję na rynku. Jest śliczny, piękny wręcz. Będziesz na nim wyglądał jak rasowy motocyklista. Skoro do tej pory bez problemu pomykałeś 90km/h to na tej torpedzie spokojnie ze 120km/h - na bank... Należy popierać rodzimą polską produkcję! Wykazujmy na co dzień ten patriotyzm lokalny! Nie wyprowadzajmy kasy z naszego kraju! Niech te pieniądze pobudzą naszą polską gospodarkę!

benekpe napisał:

To jest kawał dobrego niezawodnego sprzętu. Firma ma już ugruntowaną pozycję na rynku. Jest śliczny, piękny wręcz. Będziesz na nim wyglądał jak rasowy motocyklista. Skoro do tej pory bez problemu pomykałeś 90km/h to na tej torpedzie spokojnie ze 120km/h - na bank... Należy popierać rodzimą polską produkcję! Wykazujmy na co dzień ten patriotyzm lokalny! Nie wyprowadzajmy kasy z naszego kraju! Niech te pieniądze pobudzą naszą polską gospodarkę!

W ten sposób benekpe przekazuje ci jedyną sentencje jaką tu przekazuje:

MUSISZ SOBIE ZNALEŹĆ KYMCO KTÓRY CI SIE BĘDZIE PODOBAĆ, wybór z biegówek masz ogromny bo chyba z 1 model.

Bo jak wiadomo tylko Kymco jest:
a) kultowe
b) nowiuśkie
c) bezawaryjne

I nawet jeżeli jest z wyglądu nieciekawe i brzydkie jak sraczka diabła (tzn literówka, chciałem napisać: nie porywa dizajnersko) to i tak jest najlepszym co cie może w życiu spotkać.

W sumie wszystko co cie złego może spotkać w życiu: gradobicie, koklusz, syfilis, bankructwo, gwałt - jest lepsze niż jednoślad z chińskiem rodowodem. W zasadzie z każdym rodowodem innym niż Kymco.

Bo to jest tak - jak kupujesz chinola to jesteś debilem bo będziesz żałował, marnujesz kase, będziesz stał po serwisach, bedziesz sie musiał przekonywac że to był dobry wybór A MOGŁEŚ MIEĆ KYMCO (nowiuśkie, kultowe, bezawaryjne).

Jeżeli kupisz coś z półki wyższej niż Kymco (Vespe, peugeota, yamahe, honde) to jesteś debilem bo przepłaciłeś bo za mniejsze pieniądze mogłeś przecież mieć Kymco (kultowe, nowiuśkie, bezawaryjne) które jest takie samo dobre a nie przepłacasz.

Jeżeli nie wybierzesz czegoś od Kymco - obiektywnie oceniając - bedziesz frajerem. Jakby na to nie patrzeć

Zwłaszcza że masz 16 lat wiec na pewno nie zwracasz uwagi na takie detale jak fajny wygląd a dołożenie 2-4 tyś nie stanowi problemu.

Hmmm... Chyba nie zgodzę się z Tobą gdyż mój skuter też jest chiński;p Przejechałem nim ponad 3 tyś km bez żadnej awarii. Bo jak się dba to się ma ! A z tego KYMCO na stronie producenta jest 1 model biegówki. Jak możesz podaj parę modeli KYMCO>. Z chęcią zobaczę ;)

No masz K-Pipe które nie jest ścigaczem tylko nakedem i ma półautomat. To mały wybór?

Aczkolwiek Super 8 2T to jak na razie kandydat nr1 na mój następny 50tek.

Łał przejechałeś 3 tys. bezawaryjnie, niesamowite. Musisz być mistrzem dbania, dlatego masz.

dekuba33 napisał:

... mój skuter też jest chiński;p Przejechałem nim ponad 3 tyś km bez żadnej awarii...

jeszcze ok.500km i dopiero się zacznie.

Dobra może glupio zabrzmiało ... A teraz coś z innej beczki, ostatni oglądałem zipp-a pro 50.Fajny, koleś nim przejechał ok 6000 km i było ok,lecz ma pewne niedociągnięcia.Teraz wiem że wyszedł pro gt i czy on się dużo różni od pro 50?

Różni się ledami i kolorem plastików :-) Raczej nie warto nim sobie głowy zaprzątać.

Dobra... A co powiecie na derbi senda xtreme albo generic trigger.;L Oba mi się podobają tylko ja czasami lubię robić sobie dłuższe wypady i pytanie czy one będą wygodne?